Ještě nikdy se v České republice finalistky soutěže krásy neprezentovaly široké veřejnosti tak, jako letošní devítka finalistek iMiss 2011. Zcela unikátní projekt videomedailonků na jejichž základě bude široká veřejnost rozhodovat o vítězce soutěže u nás zatím nemá obdoby.

Unikátní projekt - Poznej lépe svou iMiss!

Naše soutěž má v podtitulku nejkrásnější dívka internetu. I proto je naším cílem prezentovat finalistky na internetu pomocí nejmodernějších webových nástrojů tak, aby je veřejnost měla možnost poznat co nejlépe,“ říká ředitelka soutěže Hana Zejvalová.
Právě uživatelé internetu totiž rozhodnou o té nejkrásnější dívce letošního roku a držitelce titulu iMiss, který letos bude vyhlášen již pošesté.
Vítězkou se stane dívka, která obdrží nejvíce SMS hlasů. Hlasování bude ukončeno finálovým večerem, který se uskuteční v sobotu 8. října 2011 od 19 hodin v pražském Óčko Music klubu.

S jedinečným nápadem přišla zlínská společnost, která se podílela i na vzniku videospořičů novácké Superstar.
Považujeme soutěž krásy iMiss za natolik zajímavou, že tato forma unikátních interaktivních medialonků byla pro nás výzva. O dívce nerozhoduje televizní přenos a hrstka jeho diváků, nebo fotografie - v našem projektu každá z dívek představuje samu sebe - mluví, hýbe se, je bezprostřední a přirozená,“ vysvětluje ředitel společnosti Webinteractive Jan Vlk.

Soutěž iMiss je jediná soutěž krásy bez zbytečných omezení jakými jsou věk, výška nebo rodinný stav. Historicky první vítězkou soutěže se stala Inna Puhajková, současná přítelkyně Jaromíra Jágra.

Finalistky iMiss 2011: 1. Markéta Martinkovičová (18 let), 2. Dominika Pastvová (17 let), 3. Jana Zapletalová (20 let), 4. Anna Avakjanová (21 let), 5. Elizabeth Drobotová (21 let), 6. Nikola Hrubá (19 let), 7. Monika Vavříčková (25 let), 8. Klára Paletová (19 let), Kateřina Kubačková (21 let).

imiss

Reklama