O tom, jak ráda soutěží, nám v dnešním prvním čtenářském příspěvku napsala Kytinkak. A popřála vám všem ostatním hodně štěstí při soutěžení!

Hodně štěstí přeju i Vám, milá Kytinkak, a moc děkuju za příspěvek. Určitě u nás zase brzy něco vyhrajete! Hezký den.


Krásné pondělní ráno všem,

musím se přiznat, že soutěžení na netu je pro mě něco jako droga, soutěžím kde se dá a o cokoliv. Nejraději mám soutěže, kde je výhrou něco konkrétně pro mě a nebo pro mé dvě vnučky, tedy hry, hračky, oblečení. Jsou i výhry, které ráda někomu podaruji a že těch se najde. Třeba knihy, které mě nezajímají obsahem, nebo různé reklamní předměty. Mám ráda soutěže u kterých nemusím moc přemýšlet. Najdu odpověď, odešlu a mám klid. Ráda vyhrávám oblečení, knihy (romány), kosmetiku, něco do domáctnosti, zkrátka co se uplatní a využije. K Velké vánoční soutěži jen to, ať nás vyhraje co nejvíce a potěší na Vánoce dárečkem na víc naší snahou tady.

Všem držím pěstičky a těm co vyhrají gratuluji a těm co takové štěstí mít nebudou, věřte, že příště to určitě výjde!!!

Takže: HURÁÁÁ DO VELKÉ VÁNOČNÍ SOUTĚŽE!!!

Kytinkak

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Soutěže

  • Soutěžíte rádi?
  • Co vás nejvíc baví?
  • Jakých soutěží se účastníte?
  • Co nejraději vyhráváte?
  • Máte nějakou otázku k Velké vánoční soutěži?

To vše budeme dnes probírat. Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedné z vás pošleme za odměnu hru s názvem Dračí srdce. Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je SOUTĚŽ. Předem děkuju.

hra

Reklama