Novinky

Soutěžení jako relaxace

A máme tu další dva kratší příspěvky, od čtenářek Vítek a Lucie. Stejně jako všechny ostatní, které dnes napsaly, také rády soutěží. A dál už si to přečtěte samy.

Moc mě těší, že se vám líbí soutěže na Žena-in, milé dámy, a budu vám držet palce, abyste vyhrály. Moc vám děkuju za příspěvky a přeju krásnýden.


Soutěžím opravdu ráda. Častokrát třeba jenom o blbosti. Velkou radost mi udělá výhra nějakých sladkostí, praktických maličkostí do domácnosti, pracích prostředků atd. Už si často říkám, že by to chtělo zvýšit level výher a vyhrát třeba ipad, notebook nebo auto... Prostě něco hodnotnějšího. Tak třeba jednou můj velký den D přijde a třeba to bude zrovna před vánoci na Ženě in :-)

Vítek

Jakých soutěží se účastním?

Od té doby, co jsem na mateřské dovolené se účastním soutěží docela často. Je to pro mě druh relaxace. Večer, když je klid, tak se na to vrhnu a místo koukání na televizi soutěžím. Musím říci, že Žena in je nejlepší místo k soutěžení. Odvádíte profesionální práci a je zde opravdu šance vyhrát. Narozdíl od jiných soutěží výhry posíláte do oběhu :-) Ještě jednou děkuji za zpříjemnění chvilek na mateřské. Nevím jestli se nepletu, ale musíte být fajn kolektiv a kdyby jste potřebovali pomoc ruku dejte vědět :-)

Lucie

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Prosím, příspěvky už neposílejte. Jedna z vás zanedlouho vyhraje hru s názvem Dračí srdce.

hra

   
21.10.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme