Na konci prázdnin byla v Plzni otevřena Návštěvnická trasa pivovaru Gambrinus, díky níž mohou lidé poprvé od vzniku pivovaru v roce 1869 nahlédnout pod pokličku tohoto pivovaru.

pivo

Návštěvnická trasa, která seznámí návštěvníky s tradiční recepturou, výrobním zařízením, i použitými surovinami užívanými při výrobě piva Gambrinus.

Zábavná Gambrinus Aréna

Velkou atrakcí Návštěvnické trasy je také interaktivní „Gambrinus Aréna“, v rámci níž si každý může zažít svět značky Gambrinus na vlastní kůži.

V této unikátní zóně si můžete mimo jiné kopnout virtuální penaltu na brankáře Gambrinus ligy nebo zažít pocity rockové hvězdy na pódiu. V závěru prohlídky se mohou zájemci těšit na ochutnávku piv Gambrinus.

Návštěvnická trasa pivovaru Gambrinus je otevřena denně. Konkrétní časy prohlídek pro individuální návštěvníky se dozví zájemci na www.gambrinus.cz nebo na telefonu 377 062 888. Doba prohlídky Návštěvnické trasy je přibližně 100 minut a kapacita maximálně 40 osob. Standardní vstupné činí 120 Kč.

autofotbalkytara

SOUTĚŽ

Mám tu pro vás dva poukazy na prohlídku pivovaru Gambrinus. Každý z nich nahrazuje jednu vstupenku. Platnost poukazů je omezena koncem tohoto roku.

Sama jsem na prohlídce byla, stojí to za to se tam podívat!

Napište mi do diskuze, proč zrovna vy byste poukázku chtěla, na konci dne některou z vás vyberu, kdo získá obě vstupenky.

Reklama