Zasoutěžte si s našimi stránkami a získejte příjemnou finanční odměnu! Staňte se na měsíc správkyní našeho Facebookoveho profilu a můžete získat až 1.000 korun!

Jste na Facebooku? Kdo by na této sociální síti nebyl, že? Samozřejmě najdou se i odpůrci, ale většina lidí dnes tráví na Facebooku spoustu času. Využijte tento čas a vyhrajte až 1.000 korun! Jak?

Staňte se měsíčním správcem našeho Facebookového profilu!

Co musíte splnit?

  • Mít aktivní účet na Facebooku.
  • Dosáhnout v našem FB turnaji samolodí výsledku 50 a méně sestřelů.
  • Mít štěstí při losování správce.

Co můžete získat?

Měsíční správcovství našeho Facebookového profilu. Aktivně tak budete ovlivňovat Facebookovou identitu magazínu ŽENA-IN.cz formou vkládání odkazů a upozorňování svých Facebookovoých přátel na zajímavé články v magazínu.

Odměnu 200 až 1.000 korun, podle toho, jak úspěšnými správci budete. V současné chvíli je počet Facebookových přátel magazínu ŽENA-IN.cz okolo 120, stoupne-li tento počet na číslici okolo 500, půjde o středně úspěšné správcovství. Stoupne-li na číslici okolo 1.000, budeme považovat správcovství za velmi úspěšné. Úspěšnost správcovství posoudí redakce také podle počtu přístupů ze stránky Facebooku na stránky magazínu ŽENA-IN.cz.

  • Neúspěšný správce získá odměnu 200 korun.
  • Středně úspěšný správce získá 500 korun.
  • Velmi úspěšný správce získá 1.000 korun.

Pokud vás tato soutěž zaujala, tak hurá na samolodě, které budou (pro správcovské období od 13. 10. do 13. 11. 2011) aktivní do pravého poledne v úterý 11. 10. 2011. Turnaj najdete zde...

Reklama