Čaje Pickwick ve spolupráci s dětským časopisem Pastelka pořádají soutěž o největší a nejhezčí hrad postavený z krabiček ovocných čajů Pickwick. Třídy nebo rodiny, které se zapojí, mají šanci vyhrát návštěvu tajemného hradu spojenou s hledáním hradního pokladu.

PickwickVe středověku se hrady stavěly z kamene, děti si letos na podzim mohou společně s Pickwickem vyzkoušet stavbu vlastního hradu z krabiček od ovocných čajů. Děti si mohou vymyslet hrad vlastní, nebo jako inspiraci použít hrad opravdový či pohádkový. Zatímco venku bude pršet, děti si mohou pěkně v teple hrát na středověké stavitele, krásné hradní paní a chrabré rytíře.

Na stavbu pořádného středověkého hradu je potřeba mnoho stavebního materiálu, pomozte tedy dětem se sbíráním krabiček také vy! Zapojte i prarodiče, tetičky a všechny vaše známé! Soutěž přichází v pravou chvíli, protože na podzim, když je chladno a sychravo, si každý dá rád hrníček teplého Pickwickčaje. Nejen, že zahřeje a zažene nachlazení, ale také si na něm pochutnáte. Pro děti je nejvhodnější ovocný čaj s kousky šťavnatých plodů, který neobsahuje kofein. Pickwick nabízí mnoho výborných příchutí, ze kterých si vybere i ten největší mlsoun.

Hotový hrad paní učitelka, nebo jeden z rodičů vyfotografuje a pošle do redakce měsíčníku pro předškoláčky, mladší žáky, rodiče, učitele a vychovatele Pastelka, a to nejpozději do 2. prosince 2011. Dva stavitelské týmy nejpovedenějších krabičkových hradů, odmění Pickwick návštěvou opravdového středověkého hradu. Průvodci, odění do krásných středověkých kostýmů, se s dětmi vydají na dobrodružnou výpravu za hradním pokladem.

Hrady našich malých šťastných výherců budou otištěny v lednovém čísle časopisu Pastelka. Rodiče dětí, nebo učitelé vítězných tříd budou kontaktováni pořadatelem, aby si vybrali, kdy na tajemný hrad se svými žáčky pojedou.

PickwickVíce informací o soutěži a její podrobná pravidla naleznete na www.pastelka.com.

Reklama