Podzim je obdobím chřipek, nachlazení a depresí. A jak jsme vás na Ženě-in už informovali, viry a bakterie jsou čím dál tím nebezpečnější, objevují se nová onemocnění, ta stará mutují a podle některých vědců hrozí lidstvu osud lumíků. Co ale s tím?

Znáte tu pěknou teorii, že pokud nechcete, aby v letadle, kterým letíte, byl terorista s bombou, vezměte si na palubu bombu sami? Protože pravděpodobnost, že v jednom letadle budou dvě bomby, je mizivá?

Nu a na základě stejné „logiky“ jsme se rozhodli zachránit lidstvo! My zkrátka rozpoutáme epidemii jako první! Zde, na Ženě-in! A pak už nás žádné zmutované viry, nebezpečné bakterie a zákeřné měňavky neohrozí!

A jak že onen chvályhodný čin provedeme? K tomu budeme potřebovat vaši pomoc, milé ženy-in.

 

 

SOUTĚŽ!!!
Od tohoto dne – tedy od pondělí 8.10. do 26.10. si můžete v úpravách registrace vyměnit svou ikonku za ikonku nějakého plyšového viru, bakterie či jiného choroboplodného zárodku od GIANTmicrobes. Vaši původní ikonku samozřejmě systém uschová a po konci soutěže vám ji vrátíme.

Existují dva způsoby, jak vyhrát!
V průběhu soutěže – tedy od 8. do 26. – se v novinkách čas od času objeví upozornění, pod kterým článkem a od kolika do kolika hodin máte rozpoutat epidemii. Z těchto „epidemických záchvatů“ pak budeme losovat 5 vítězek, které si vyberou dva plyšáky podle vlastního přání!

Zároveň budeme sledovat celkovou aktivitu mikrobů a spol. na magazínu a nezávisle na článcích s epidemiemi vylosujeme dalších 10 vítězek, které také dostanou dva plyšáky od GIANTmicrobes dle vlastního výběru!

Losovat samozřejmě budeme pouze z těch čtenářek, které budou mít ikonku s plyšákem od GIANTmicrobes! A čím častěji se s ikonkou pod článkem objevíte, tím větší je samozřejmě vaše šance na výhru.

Celkově tedy rozdáme 30 plyšáků patnácti soutěžícím! Tak neváhejte a vrhněte se do šíření „epidemie“!

Ikonky najdete v úpravách registrace – už jsme je pro vás vyrobili, takže stačí si je jen vyměnit. Chcete mít třeba nemoc šílených krav? Má úžasně roztomilý výraz! Nebo opar s krásnými dlouhými řasami? Nebo vás láká něžně fialová spavá nemoc? Do toho, ženy-in!

A pokud nechcete čekat, až vyhrajete, objednejte si svého plyšáka na www.giantmicrobes.cz!

Reklama