Milé ženy-in,

včera jsem zažila jedno milé setkání, o které bych se s vámi ráda podělila. Pomohla jsem v obchodě srovnat jedné paní, která se pohybovala za pomoci chodítka, nákup do tašky. Měly jsme pak kousek společné cesty a tak jsme si povídaly. Zvláštní je, že ta má nová známá se od všech těch spěchajících lidí neodlišovala chodítkem do kterého se zapírala, ale úsměvem.

Zeptala jsem se, v čem je tajemství, protože v životě nás to občas tak skřípne, že máme co dělat, abychom nezapomněli dýchat, natož se usmívat. Podívala se na mě a řekla: „Mě život strašně baví.“ A to měla za sebou operaci nádoru na mozku.

V souvislosti s tímto setkáním jsem dostala nápad, že se zeptám i vás, proč vás život těší a hlavně co vás na něm baví,a které jsou to ty maličkosti, které ho dělají krásným.

Nespěchejte, své příspěvky můžete psát (výhradně) do diskuze až do pondělního dopoledne. Odpoledne pak vyhlásím tři vítězky, jejichž „pohledy na život“ budou nejzajímavější a doufám, že budou obsahovat i nějakou tu vtipnou notu.

A na jakou cenu se můžete těšit? Věřím, že víc než dobrou motivací je bestseller renomované americké psycholožky Paulette Kouffman Sherman Když se ženy z Marsu zamilují, který vydalo nakladatelství http://www.synergiepublishing.com/

jdjdjdd

O tomto vztahovovém receptáři „jak si mohou úspěšné ženy díky lásce k sobě samotným vytvořit milostný vztah svých snů“ jsme již psali v rámci knižní tipu, který najdete ZDE

 

Reklama