Až to uvidíte, asi budete mít chuť mi něco udělat. Ale věřte, je to velmi jednoduché. Vyluštěte otázku a odpověď pak lehce dohledáte.

Tak tedy, nebudu se s vámi mazlit. Tady máte otázku:

abexeflxiouxaempioxxusxvxazbfxeioxxulamxeiox

xpuaexsxxvzbixofuaxeiouxlmaxeiouxaeixpusvxšouflx

Jo, jo, vypadá to jako zmatek, ale vězte, je v tom řád, který když pochopíte, bude vyluštění hračkou. A více než pomoct vám s tím může člověk, který se narodil v rodině zeměpisce a pastora. Který začal studovat vysokou školu ve 14 letech a pak se živil jako malíř portrétista. Jeho portrét také můžete najít na obraze malíře Christiana Schusseleho – Muži pokroku.

Tak přeji příjemnou zábavu…

Odpověď na otázku, ne otázku samu, vložte do odpovědního boxu.

KLIKNI odpovědní box KLIKNI

Nevkládejte odpověď DO DISKUSE POD TÍMTO ČLÁNKEM.

Dále vás žádám, abyste si pod tímto článkem nenapovídaly, neradily atd., abyste nezkazily zábavu těm, co si chtějí na řešení přijít samy.

Soutěž začala dnes tedy ve čtvrtek 23. 8. 2012 v 8.00 a skončí zítra, tedy v pátek 24. 8. v 8.00. Zítra dopoledne zveřejním správné řešení i odpověď.

 


Co můžete vyhrát?

V této hádanakové soutěži můžete získat jako vždy dvě ceny. Tentokrát je to jsou krásné kosmetické dárky od firem WELEDA a L´ORÉAL. Konkrétně rakytníkové vyživující tělové mléko WELEDA SANDDORN v balíčku s malým růžovým pěstícím tělovým mlékem WELEDA WILDROSE, hlavní cenou je pak luxusní kazeta L´ORÉAL NUTRI-GOLD, ve které najdete extra výživový oční krém a extra výživový denní krém

w

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 21. 8. 2012 do 21. 9. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 6 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček WELEDA, pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kazetu L´ORÉAL NUTRI-GOLD

loreal

Reklama