Styl

Soutěž: Přibližte se hvězdám na módní show!

Možná i vy patříte mezi módní nadšence, rádi si pročítáte informace o nových trendech na stránkách časopisů nebo jen pokukujete po svém okolí a sondujete, co se právě nosí. Módní inspiraci lze získat z mnoha zdrojů. Všichni, kterým není módní styl lhostejný, mohou pořádnou dávku inspirace čerpat z připravované show Elle Style Awards, která doposud v ČR neměla obdoby!

Elle Style Awards

Elle Awards5. listopadu bude velkým večerem pro nominované z řad módních návrhářů, modelek, herců, hereček a jiných významných osobností, kteří si potrpí na svůj styl a móda jim není lhostejná, ale pozor - velký večer to může být také pro jednoho z vás! Organizátoři společně se svými partnery vyhlásili super soutěž o cenu, která se neodmítá. Ve hře je nejen volný vstup na celou galashow a možnost setkat se na jednom místě s celebritami domácích i světových jmen, ale také oblečení od partnera celé akce, společnosti H&M, v hodnotě 20 000 Kč a noc v luxusním pražském hotelu! Na tak okázalou akci vás přijde nalíčit vizážista a k dispozici dostanete i vlastního stylistu, který pomůže vybrat tu správnou večerní róbu. Vše jen proto, abyste se cítila jako VIP hvězda večírku, a to už stojí za to!

K získání tak atraktivní ceny je zapotřebí opravdu málo. Stačí co nejdříve navštívit některý z obchodů H&M a nechat se vyfotit před připravenou fotostěnou v outfitu, o kterém jste přesvědčena, že ladí k vašemu stylu a hodí se k večírku Elle Style Awards. Pak už jen poslat fotku na webové stránky esa.elle.cz a vydržet do finálního hlasování o nej foto, které Vás přiblíží hvězdám.

Kam dál?

Zúčastníte se soutěže? Lákají vás podobné akce? Byla jste někdy na módní přehlídce?

   
13.10.2009 - Móda - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Kristulka [*]

  Nemusím být všude.

  superkarma: 0 10.12.2009, 23:20:18
 2. avatar
  [2] hannah58 [*]

  Mě taky ne.

  superkarma: 0 24.10.2009, 10:11:36
 3. avatar
  [1] denkas [*]

  Sml16tak mě by určitě nevybrali!!Sml16

  superkarma: 0 23.10.2009, 22:07:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme