Když jsem přemýšlela o dnešní soutěži, našla jsem opět inspiraci ve filmech. Jenom naše kinematografie jich natočila bezpočet. Poznáte je podle jednoduchých nápověd?

Půjde jen o české filmy hlavně pro děti, ve kterých hrají zvířata když ne hlavní, tako hodně důležitou roli. V každém filmu jiné.

Napište jména filmů

1-Tento film je sice o dítěti a krásných zvířatech, ale jde spíš o drama. Vypráví příběh těžce nemocného chlapce, který částečně ochrne po obrně. Pohyblivost a radost do života mu vrátí kůň, na kterém se učí tajně jezdit v noci.

2- Tento film je o šimpanzím mláděti, které si po příjezdu do ZOO špatně zvyká a tak ho její ošetřovatel vezme domů a dá ji na starost svým dvěma synům. Že z toho vznikne pěkné patálie, si jistě dokážete představit

3- Nezapomenutelná komedie o klaunovi a jeho medvědech. Víc snad prozrazovat nemusím

4- V této filmové komedii hrají zvířata jen okrajovou roli a jsou spíš náhodným výsledkem nepovedených kouzel jedné školou povinné čarodějnice

5- Jméno tohoto filmu částečně odkrývá rasu loveckého psa. Ten se stane velkým kamarádem městského chlapce, který tráví prázdniny u dědečka v hájence

Poznaly jste filmy? Já myslím, že jste je všechny viděly a správné odpovědi budou pro vás hračkou

Své odpovědi neprozrazujte v diskuzi pod tímto zadáním, ale zapište je do odpovědního BOXU, kliknutím na slovo ZVÍŘE

Soutěžit můžete od této chvíle až do zítřejších 7:30

Co můžete vyhrát?

V této hádankové soutěži odměníme jednu hádající. Hádat totiž nebudete celý měsíc, ale jen do poloviny listopadu. Pro výherkyni máme připravenou dvojitou kosmetickou cenu od AVONu, a to tělový peeling s thajskými květy z řady planet spa a odvážnou vůni Slip into Daring.

peelingvune

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 25. 10. 2012 do 16. 11. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 7 hádanek, zařadíte se do slosování o výhru!

 

Reklama