Dnešní stylové téma si říká o stylovou soutěž. Mohou se do ní pustit i ty ženy, které se o“vysokou módou“ moc nezajímají. Nápovědy vás určitě dovedou ke správným odpovědím.

Návrháři českého původu, kteří se proslavili ve světě

1.Tento návrhář je českého původu a jeho boty zbožňují všechny světové celebrity. Nejvíc Sarah Jessica Parker v seriálu Sex ve městě. Jak se jmenuje tento slavný obuvník?

2. Původně vystudovala sklářskou průmyslovku, a chtěla jít po stopách svého otce. Ale hlas srdce velel jinak a zavál ji až do paláců šejchů a princezen. Která česká návrhářka to dotáhla až do Pohádek tisíce a jedné noci?

3. Její příjmení  je totožné s příjmením jedné slavné české herečky, která shodou okolností také navrhuje módu. Napište jméno české návrhářky, která se prosadila v Paříži. (párkrát jsme o ní psali i na našich stránkách)

Dokážete odpovědět na tyto tři jednoduché otázky? Věřím, že ano. Pokud znáte odpověď, nechte si ji pro sebe a napište ji do boxu. Dostanete se do něj KLIKNUTÍM na odkaz NÁVRHÁŘI

Soutěžit můžete od této chvíle až do zítřejších 7:30

Co můžete vyhrát?

V této hádanakové soutěži můžete získat jako vždy dvě ceny. Tentokrát je to jsou krásné kosmetické dárky od firem WELEDA a L´ORÉAL. Konkrétně rakytníkové vyživující tělové mléko WELEDA SANDDORN v balíčku s malým růžovým pěstícím tělovým mlékem WELEDA WILDROSE, hlavní cenou je pak luxusní kazeta L´ORÉAL NUTRI-GOLD, ve které najdete extra výživový oční krém a extra výživový denní krém.

w

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 21. 8. 2012 do 21. 9. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 6 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček WELEDA, pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kazetu L´ORÉAL NUTRI-GOLD.

l

Reklama