K určení správných odpovědí na dnešní soutěžní otázky nemusíte používat strýčka Googla, stačí, když zůstanete věrné stránkám Žena-in a hned budete v obraze :)

Kdo si zahrává s ohněm na Ženě-in?
Tedy spíše v jakém článku můžete na tuto souvislost narazit? Na to se vás zeptám právě nyní.

První otázka

Napište hlavní profesi i jméno člověka, který si už mockrát zahrával s ohněm a kterého naleznete v rubrice, kde si povídáme s osobnostmi. Mimo svou profesi se zajímá také o malířství a sochařinou.
Malá nápověda: box

Druhá otázka

Ať to nemáte tak těžké, prozradím, že jde o rubriku Magie. V ní naleznete článek, který vypráví o výstavě, týkající se čarodějnických procesů, kde si inkvizitoři zahrávali s ohněm doslova.
Zajímá mě přesný název města a místa (tedy objektu), kde se tato poutavá výstava nachází.

Třetí otázka

S ohněm si zahrával nebo spíše hodně riskoval i kolega redaktor Jakub Kočí, který se spolu se svou přítelkyní rozhodl strávit dovolenou na farmě. Oheň by se mu možná hodil tak k tomu, aby to tam celé podpálil.
Chci po vás přesný název onoho prvního šíleného místa, kde se Jakub ubytoval. (NE toho druhého, náhradního) A jelikož jde o článek nedávný, myslím, že není potřeba prozrazovat rubriku, jde jen o trochu trpělivosti při hledání.

To je pro dnešek vše. Celé správné odpovědi piště prosím do odpovědního boxu

Odpovědní box KLIKNI

Správné odpovědi na tyto tři soutěžní otázky se dozvíte v pondělí 10.9. v dopoledních novinkách. Máte na to tedy celý víkend. :)

Co můžete vyhrát?

V této hádanakové soutěži můžete získat jako vždy dvě ceny. Tentokrát je to jsou krásné kosmetické dárky od firem WELEDA a L´ORÉAL. Konkrétně rakytníkové vyživující tělové mléko WELEDA SANDDORN v balíčku s malým růžovým pěstícím tělovým mlékem WELEDA WILDROSE, hlavní cenou je pak luxusní kazeta L´ORÉAL NUTRI-GOLD, ve které najdete extra výživový oční krém a extra výživový denní krém.

w

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 21. 8. 2012 do 21. 9. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 6 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček WELEDA, pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kazetu L´ORÉAL NUTRI-GOLD.

l

Reklama