Bulvár

Soutěž o vánoční dáreček

Už máte dárky k Vánocům pro své blízké? Už víte, jak si nazdobíte stromeček? Máte již svou představu, jak bude vypadat vánočně oděný váš byt či dům? Podělte se o tuto zkušenost s námi. Inspirujte nás a inspirujte sami sebe. Zúčastněte se naší velké předvánoční soutěže, ať už sami za sebe, nebo jako rodina či jiná skupina – třída mateřské, základní či střední školy, zájmový kroužek, apod.

 

 

 

 

 

 

 

Vyhlašujeme soutěž o: 
Nejkrásnější ručně vyrobenou vánoční dekoraci
Nejkrásnější ručně vyrobený vánoční dárek
Nejkrásnější vánoční obrázek  (kategorie pro děti 3-14 let)

Zašlete nám (ŽIVOT JE HRA, o.s., Jordán 135, 289 12 Sadská) nebo doneste do rodinného centra (Palackého náměstí 3, Sadská) nejpozději do 30.listopadu 2006 vámi vyrobenou vánoční dekoraci, vánoční dárek nebo vaším dítětem namalovaný vánoční obrázek, připojte vaše kontaktní údaje (jméno a příjmení, adresa, telefon či e-mail, u dětské kategorie i věk dítěte) a vyhrajte jednu z devíti krásných cen v celkové hodnotě 8000,- Kč.

V týdnu od 4.do 8. prosince 2006 vás zveme na do hlasovací místnosti Městského úřadu v Sadské na Vánoční jarmark, kde si budete moci všechny soutěžní produkty prohlédnout, hlasovat pro ty nejkrásnější a současně si kterýkoliv výrobek koupit za cenu, jež si sami určíte. Hlasování bude probíhat také na našich webových stránkách, kam umístíme fotografie všech zaslaných výrobků.

VÝTĚŽEK TÉTO AKCE BUDE ROZDĚLEN MEZI DĚTI Z DĚTSKÉHO DOMOVA V NYMBURCE A ÚSTAVU SOCIÁLNÍ PÉČE V MILOVICÍCH.

Tak co říkáte? Stojí chvíle vašeho času a práce s vašimi blízkými za radost a štěstí dětí, které jsou ochuzeny o svou vlastní rodinu? Navíc s možností vyhrát atraktivní cenu?

Bližší informace o soutěži, podrobná pravidla a mnohem více najdete na našich webových stránkách. Chcete-li se na cokoliv zeptat, kontaktujte nás: Anička Kracíková & Hanka Pánková: info@zivotjehra.com

   
31.10.2006 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme