Téma na dnešek jsou jídla, která si pamatujeme z dětství. A dětská výživa a výživa pro maminky bude také výhrou v dnešní soutěži. Stačí znát správnou odpověď na soutěžní otázku a jeden ze tří balíčků může být váš.

O co přesně se hraje?

Vyhrát můžete jeden ze tří balíčků v hodnotě 726 korun, který obsahuje Sunar Complex 2 s banánovou příchutí, Sunar Complex 3 banánový nebo mléčný a dvě balení Gravimilk, jedno s příchutí vanilky, druhé čokoládové. To vše od značky Hero.

Sunar complex 2 je určen pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce věku, trojka je od ukončeného 12. měsíce. Sunar complex byl vyvinut tak, aby se svým složením co nejvíce přiblížil mateřskému mléku a odpovídal tak výživovým požadavkům dětí dané věkové kategorie.

Sušený mléčný nápoj pro těhotné a kojící matky Gravimilk je výborným zdrojem vápníku a ostatních minerálů a bílkovin. Jeho vyvážené složení příznivě ovlivňuje tvorbu a kvalitu mateřského mléka. Obsahuje jod, důležitý pro správný mentální vývin novorozence a vývoj jeho nervového systému, a kyselinu listovou. Působí příznivě na krvetvorbu, posiluje imunitní systém. Navíc skvěle chutná a Vy si můžete zvolit příchuť vanilkovou nebo čokoládovou. Gravimilk doporučujeme pít v době těhotenství i po celé období, kdy kojíte.

Jak hrát a vyhrát?

Jako obvykle stačí správně odpovědět na soutěžní otázku. A tahle bude pro fanoušky rodinných filmů.

Kolik dílů měl oblíbený film Kdopak to mluví s Johnem Travoltou a Kirstie Alley v hlavních rolích?

A)   2
B)   3
C)   4

Znáte správnou odpověď? Napište ji do soutěžního boxu ZDE. Soutěž začíná dnes (5. 11. 2010) v 9 hodin a končí v neděli 7. 11. o půlnoci.

Reklama