Soutěžila jste o první tři díl pohádky Princezna Fantaghiro? Potom si nenechte ujít ani čtvrté pokračování této soutěže! Můžete v něm vyhrát krásnou pohádku Princezna Fantaghiro: Jeskyně zlaté růže 4. díl. Pohádku, ve které uvidíte naše i zahraniční herce. Stačí splnit jen několik málo podmínek soutěže a jedno z pěti dévédéček může být vaše!

FANTAGHIRO: JESKYNĚ ZLATÉ RŮŽE 4. DÍL

fantaghiroČerné královně (Brigitte Nielsen) se podařilo očarovat a unést Romualda, který je nyní odhodlán udělat pro svou novou vládkyni cokoliv. Když Fantaghiro zjistí, co se stalo, vydá se na zámek bojovat s královnou. Jenže královna má jiné plány. Určí Romualda, aby to byl on, kdo bude s Fantaghiro bojovat na život a na smrt. Romualdo, si na nic ze své minulosti nepamatuje, jediné, na co myslí, je Černá královna a úkol zabít Fantaghiro. Fantaghiro souhlasí se soubojem, ale odmítá Romualda zabít. Mezitím jeden z učňů, kterého kdysi zachránil právě Romualdo, královnu přelstí a uspí ji jejím vlastním lektvarem. Když už se Romualdo chystá Fantaghiro zabít, zastaví ho na poslední chvíli jeho dobrý přítel Cataldo. Bohužel, kouzelný lektvar uspí královnu jen do půlnoci, a tak mají všichni naspěch, aby se jim podařilo překročit hranice území Černé královny. Potom by proti nim byla královna bezmocná. Jenže to nedokážou a královna je začne pronásledovat. Její přítomnost vycítí jak její učňové, tak stále očarovaný Romualdo, který uteče z vozu vstříc své „královně". Fantaghiro se však nevzdává a sleduje ho až na místo, kde se má s královnou setkat. Podaří se jí lstí vyprovokovat pyšnou královnu, aby na sebe vzala podobu křišťálové sochy. Černá královna ve své aroganci na sázku přistoupí a promění se. Fantaghiro využije její zranitelné podoby a rozbije sochu svým zázračným kamenem. Královna se však stačí na poslední chvíli schovat do Romualdova čela; Romuald právě omdlel, a tak nikdo neví, že přežila. Její síla je však zlomena, Černý zámek zmizel a z Černého krále, kterého Fantaghiro vzala jako rukojmí, se vyklubal její unesený otec. Vše by bylo dokonalé, kdyby si jen Romualdo mohl vzpomenout na jejich lásku...

Pro velký úspěch této pohádky bylo natočeno celkem pět sérií Fantaghiro, z nichž každá má dva 90minutové díly. Natáčelo se i v Česku a na Slovensku. Ve třetím díle druhé série se objevili i někteří čeští herci, například Kateřina Brožová, Tomáš Valík, Barbora Kodetová, Lenka Kubálková a Anna Geislerová.

Soutěž!

Pravidla soutěže o pět dévédéček s filmem Princezna Fantaghiro: Jeskyně zlaté růže jsou jednoduchá. Celkem do 10 článků a novinek v magazínu jsme ukryli fotku, kterou vidíte pod tímto odstavcem. Vaším úkolem je všechny fotky najít a kliknout na ně. Obrázky jsme umístili do článků vydaných od 1. listopadu 2010.

fantaghiro soutez

Připomínám, že abyste měly šanci na výhru, musíte nasbírat všech deset obrázků!

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže jsou zařazeny články od 1. listopadu až do 9. listopadu 2010, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž začíná právě teď (9. listopadu) ve 12.00 hodin a končí v úterý 16. listopadu v 9.00 dopoledne. Během tohoto úterý vylosujeme výherce. Hodně štěstí!

Ceny do soutěže věnovala firma EUROPEproductin.

Reklama