Vyhrajte dva díly pohádek o Princezně Fantaghiro, ve kterých můžete vidět nejen zahraniční, ale i domácí herce! Udělejte radost svým dětem darujte jim k Vánocům pohádku!

Pravidla soutěže o pět a pět dévédéček s filmy Princezna Fantaghiro: Jeskyně zlaté růže jsou jednoduchá. Celkem do 10 článků a novinek v magazínu jsme ukryli fotku, kterou vidíte pod tímto odstavcem. Vaším úkolem je všechny fotky najít a kliknout na ně. Obrázky jsme umístili do článků vydaných od 15. listopadu 2010.

fantaghiro

Připomínám, že abyste měly šanci na výhru, musíte nasbírat všech deset obrázků!

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže jsou zařazeny články od 15. listopadu až do 13. prosince 2010, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž začíná právě teď (14. prosince) ve 9.00 hodin a končí v pátek 17. Prosince také v 9.00 hodin dopoledne. Během pátku vylosujeme výherce. Hodně štěstí!

Více o výhrách...

FANTAGHIRO: JESKYNĚ ZLATÉ RŮŽE 5. díl

fantaghiroNeporazitelný vládce podsvětí Tarabas se právě dozvěděl proroctví o svém osudu. V něm stojí, že ho o jeho moc nad podzemní říší připraví královský potomek, který nebude starší deseti let. Šokován zjištěním, že není neporazitelný, probudí svou podzemní armádu hliněných bojovníků a vyšle ji, aby unesla každé dítě z královské rodiny, jehož věk splňuje hranici do desíti let. Jeho matka čarodějka Xellesia proroctví nevěří, ale Tarabas je posedlý touhou zjistit, kdo je ten, jenž by ho mohl porazit, a hlavně jak. Tarabasovi bojovníci pročesávají království za královstvím a nemilosrdně unášejí všechny děti do Tarabasova podsvětí. Mezi dětmi, které mají unést, jsou i potomci Karolíny a Kateřiny. Oběma se jen tak tak podaří uniknout na zámek své sestry princezny Fantaghiro. Jenže i zde je pozdě, Tarabasova armáda pronikla zadní bránou na hrad a pustoší vše, co se jí postaví do cesty. Fantaghiro na nic nečeká a ukryje miminka sester na hradě. Během souboje Fantaghiro zjistí, že pro vojáky je voda smrtící, neboť se po kontaktu s ní promění v kámen. A tak Romualdo použije panenky (atrapy) potomků Kateřiny a Karolíny a lstí vyláká vojáky z hradu. Fantaghiro mu poradí, aby vojáky utopil v řece, jenže když to udělá, vše živé v řece zkamení. Nešťastnou náhodou i Romualdo spadne do řeky a promění se v kamennou sochu. Fantaghiro neví, jak dál, a tak hledá pomoc u královny lesních skřítků, ale ani ta jí není schopna pomoci. Fantaghiro se od ní dozvídá, že Romualdo se proměnil v sochu proto, že je zakletý mocným kouzlem vládce podsvětí Tarabase. Jediné, co by mohlo přivést Romualda zpět k životu, je nedosažitelný polibek. Fantaghiro se rozhodne najít Tarabase díky jeho armádě. Když narazí na hrad v cizím království, který zrovna jeho armáda plení, rozhodne se zasáhnout. Umírající král prosí princeznu Fantaghiro, aby zachránila jeho jedinou dceru Smeraldu, která se kdesi ukryla. Prosí ji, aby mu dala slib, že se o ni postará. Fantaghiro souhlasí a královu dceru zachrání. Když vidí, jakou spoušť Tarabas způsobil, křičí do větru svou zlost a vyzývá ho na souboj. Tarabas slyší ozvěny jejího volání, a tak se rozhodne vyjít z podzemí, aby se s princeznou Fantaghiro utkal...

  • Na DVD vyšlo v pátek 10. 12 2010.

FANTAGHIRO: JESKYNĚ ZLATÉ RŮŽE 6. díl

fantaghiroTarabas záměrně zkřížil princezně Fantaghiro a Smeraldě cestu. Vydává se za obyčejného cestovatele a jako takový jim nabídne doprovod. Smeralda není nadšená, přijde jí podezřelý. Fantaghiro netuší nic, a tak ho nechá, aby se k nim připojil. Když přijde noc, utáboří se společně v lese. Jakmile Fantaghiro a Smeralda usnou, pokouší se Tarabas v sobě překonat touhu princeznu Fantaghiro políbit, avšak jakmile se k ní jen přiblíží, začne se proměňovat v odporného netvora. Tarabas zděšen uteče z tábořiště a v okamžiku, kdy je od princezny Fantaghiro dál, jeho znetvoření mizí a stává se opět člověkem. Je konfrontován svou matkou čarodějkou Xellesií, která mu vysvětlí, že temná magie v jeho nitru mu brání se zamilovat. Jakmile se pokusí princeznu Fantaghiro políbit, musí se proměnit v bestii, která ji roztrhá na kusy. Fantaghiro a Smeralda pokračují dál v cestě samy, spojí se s Bleskem a Hromem, kteří mají nový plán, jak vystopovat Tarabase. Tím plánem je vzkřísit Černou královnu, ale ponechat si její srdce jako rukojmí, dokud jim nepomůže najít Tarabase. Černá čarodějnice neochotně souhlasí a zavede je ke vchodu do Tarabasovy podzemní říše. Fantaghiro je v šoku, když zjistí, že Tarabas je ve skutečnosti mužem, se kterým se spřátelila. Tarabas souhlasí, že mu může dát nedosažitelný polibek, který jako jediný přivede Romualda znovu k životu, pod jedinou podmínkou, že se stane jeho ženou. Fantaghiro by udělala pro Romualda cokoliv, a tak souhlasí. Tarabas připoutá sám sebe ke skále, aby nemohl princezně Fantaghiro po polibku ublížit. Fantaghiro a Tarabas se políbí. Kouzlo nedosažitelného polibku je zachyceno Černou královnou, která slíbí, že ho přinese Romualdovi. Během příprav na svatbu s Tarabasem se Fantaghiro dozvídá od Bleska a Hromu, že Černá královna nedodržela svůj slib a síla nedosažitelného polibku uvadá. Tarabas nechá princeznu Fantaghiro jít, když slíbí, že se k němu vrátí. Fantaghiro mu dá své slovo a jde pronásledovat Černou královnu, ale je příliš pozdě. Romualdo už nemůže být oživen. Fantaghiro i tak dodrží svůj slib a vrátí se k Tarabasovi. Ale Tarabas zatím změnil názor, uvědomil si, že musí nechat princeznu Fantaghiro jít, jen tak může dokázat svou lásku k ní...

Pro velký úspěch této pohádky bylo celkem natočeno pět sérií Fantaghiro, z nichž má každá dva 90minutové díly. Natáčelo se také v Čechách a na Slovensku. Ve třetím díle druhé série se objevili i někteří čeští herci, například: Kateřina Brožová, Barbora Kodetová, Lenka Kubálková, Jakub Zdeněk a Anna Geislerová.

  • Na DVD vychází v pátek 17. 12 2010.

Ceny do soutěže věnovala firma EUROPEproductin.

Reklama