Domácnost

Soutěž o domácí video na Žena-in.cz


Fenomén televize a videa na internetu už není ničím překvapivým, zvláště pro ty, kteří se v tomto prostoru cítí jako doma. V současné době patří mezi nejznámější databáze videí, které si můžete rovnou na serveru přehrát, server www.youtube.com a www.video.google.com. Podobně zaměřené stránky jsou i www.myspace.com. Stále populárnější také internetová televize www.stream.cz, kde máte také možnost se na programu podílet svými video-úlovky.

Žena-in.cz ve staré verzi ještě neumí pracovat s videem tak, abyste si je mohli u nás ukládat pod svými účty, přehrávat dle seznamu nejúspěšnějších apod. Snad nás tato vymoženost dožene ve verzi nové. Než se s ní seznámíte, uplyne ještě řada dní, a my nechceme jen tak sedět a čekat. Takže přicházíme s možností, jak video prohlížet, aby náš server nezatížila.

Vyhlašujeme proto soutěž o nejlepší zprostředkované domácí video! První díl soutěže bude na téma škola, protože ta teď hýbe řadou domácností! Jak píšete doma úkoly? Jak vypadal váš první školní den?

Vaše video by nemělo svou délkou přesáhnout 3 minuty.

Jak to bude tedy fungovat?

Video posílejte do 10.9. 2007 na adresu redakce@zena-in.cz s heslem VIDEO, nebo můžete video sami vložit na stránky www.youtube.com a poslat nám na mail odkaz. Obě tyto varianty jsou rovnocenné, všechna vámi zaslaná videa se objeví i na serveru www.youtube.com.

A o co hrajeme?

Hrajeme o 5 batůžků pro děti, ve kterých najdou hezké dárky. Vitamíny - Marťánky, tričko a další drobné dárky jako překvapení!  Navíc, pokud pošlete video o škole, zařadíme vás automaticky do soutěže o rychlovarnou konvici. Více ZDE.

   
27.08.2007 - Dům a byt - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. [3] MICHALMIARKA [*]

  VKLIDU...

  superkarma: 0 28.08.2007, 13:40:52
 2. [2] FAXÍK [*]

  moc pěkná soutěž

  superkarma: 0 27.08.2007, 09:59:48
 3. [1] qvak [*]

  Tak to jsem zvědavá

  superkarma: 0 27.08.2007, 08:43:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme