Bulvár

Soutěž o další hezkou knihu je tu. Hrajte o titul Než jsme tě poznala

Dnes na vás nečeká žádná vražda, ale naopak romantika v podobě knihy s názvem Než jsme tě poznala od spisovatelky Jojo Moysové z nakladatelství Ikar. Co musíte pro výhru tentokrát udělat?

Jojo

 

Romantický příběh o dvou lidech, rozdílných světech i velké lásce může být váš, když nám napíšete do komentářů, jakým způsobem vám váš partner změnil život. Než jsem tě poznala…

Zítra vyhlásíme tři nejhezčí, nejvtipnější či nejromantičtější příspěvky.

Hezký den vám všem.

   
16.06.2016 - Knihy - autor: Vendula Kubalíková

Komentáře:

 1. [18] Darmovzalova [*]

  S manželem jsme se potkali v autobuse.Jeli jsme taková parta holek z vinárny a oni zase parta kluků.Za měsíc oslavíme 26.výročí společného života.Hodně času trávíme spolu ,hodně jsme toho spolu prožili a musím říct že jsme rádi ,že máme jeden druhého a ,že se na sebe můžeme vždy spolehnout i v těch nejtěžších chvílkách.A to vždycky říkáme že ,,Jsme se ani nehledali a přece jsme se našli".

  superkarma: 0 17.06.2016, 08:42:06
 2. [17] Braunie [*]

  S manželem jsme se poznali na plese 27.ledna, po roce v sobotu 27. ledna jsme se vzali. A vyšlo nám to ... Společně jsme zažili krásné chvíle - samozřejmě velké množství plesů, hlavně 27. ledna, společné dovolené, ale i "pracovní" školy v přírodě - já učitelka a manžel plnil funkci vychovatele (později s námi jezdily i naše děti). Když byly děti malé, manžel mi hodně pomáhal, však byl taky prvním tatínkem, který v té době chodil s nemocnými dětmi k lékařce. Také jsme prožili i těžké chvíle, ale můžeme se vždy jeden na druhého spolehnout. A někdy se nám i stává, že myslíme na stejnou věc, je to asi dáno těmi 38 lety společného života. Vím, že bych určitě neměnila.

  superkarma: 0 16.06.2016, 21:19:33
 3. avatar
  [16] Majoranka1997 [*]

  Můj partner mi zatím zůstává v platonických sférách a jakým způsobem mi mění život? Chodím ve vypasovaných šatech, začala jsem se sportem a hlavně se více usmívám. Jsem ráda, když o mě zavadí očkem a je mi krásně u srdíčka...Sml16

  superkarma: 1 16.06.2016, 20:52:45
 4. avatar
  [15] vladka321 [*]

  Můj muž je vyloženě mým osudovým mužem. Když jsem ho poprvé v zaměstnání potkala, tak se mi doslova zastavilo srdce. Patrně to tak měl stejně, poněvadž mě zanedlouho pozval na schůzku a od té doby jsme snad stále spolu. Stal se mým nejlepším přítelem, milencem, později také manželem a otcem našich dětí. Stará se o mě skvěle a na rukou mě pomyslně nosí až dodnes. Je to člověk na něhož se mohu spolehnout a vlastně mě nikdy ani nenapadlo, že by to mohlo být jinak. Máme mnoho společných aktivit a zálib. Dokážeme ale také jeden druhému poskytnout soukromí. Myslím, že mi byl seslán samotným nebem...

  superkarma: 0 16.06.2016, 18:39:06
 5. avatar
  [14] denkas [*]

  No já bych řekla,že sem spíš já jemu změnila život. Sml30 Když se mnou jako bonus dostal 3 děti ,který mu za 26 let co sme spolu, nadělily 7 vnoučat a 2 pravnoučata. S něčim takovým on tenkrát bezdětný už asi určitě nepočítal Sml80.

  superkarma: 1 16.06.2016, 17:59:15
 6. avatar
  [13] glady [*]

  Než jsem tě poznala, tak už jsem nevěřila, že ještě existujou super chlapi, na které se dá ve všem spolehnout.Sml67

  superkarma: 0 16.06.2016, 17:35:27
 7. [12] Nikar [*]

  S manželem jsme spolu šest let, moc to není, ale předtím ještě sedm let jsme spolu byli "bez papíru". Jak moc mi změnil život? Hodně, po jeho boku jsem si uvědomila, že je mi velkou oporou a že se na něho mohu spolehnout. A jak mi to dokázal? Když se mimo jiné postaral loni o našeho tříletého synka, když já po porodu skončila s dcerkou na JIRPu 150 km od domova, psychicky mě na dálku ty čtyři týdny podporoval, a následně když ji zachránil život (tři týdny po propuštění přestala dýchat a zatímco, já hystericky hledala mobil, abych zavolala záchranku, on ji rozdýchal). Ano, máme oba určitě nějaké chyby, ale miluji ho a děkuji mu za náš společný život.

  superkarma: 1 16.06.2016, 15:59:13
 8. avatar
  [11] Ary@ [*]

  po 2 dnech co jsme se s pritelem poznali, tak mi položil šílenou otázku: Pojedeš semnou do PRahy? ( pocházím z Moravy). ihned jsem řekla: Jo!! ikdyž jsem si myslela, že furt si dělá srandu. kdyz jsem to oznamila doma, tak mamka zacala ze stresu uklizet a neverila, ze se chci od ni odstehovat. ale ted je rada, ze si muze udelat do prahy vylet :) po týdnu mě naložil do auta a jeli jsme. od té doby si každý z rodiny myslel, že do týdne jsem zpátky. a za měsíc to bude 8 let, co jsme spolu! takže mi partner změnil hodně život!! nikdy jsem si nemyslela, ze bych se tak daleko odstehovala! ale jsem zato ráádaSml16

  superkarma: 0 16.06.2016, 15:18:07
 9. [10] marcia82 [*]

  než jsem poznala svého manžela ..tak jsem žila v dojmu, že svět je jeden velký mejdan, a nic není důležité kromě peněz (na ty zvláště bývalý přítel kladl vysoký důraz, a měl mě v podstatě jako černého koně, protože žil v dojmu, že až dostuduju budu vydělávat velký prachy , ovšem bez praxe a známých to je úkol na několik let) a toho abych se přizpůsobila jeho požadavkům.."bohužel" tomu se vzepřel osud a náhoda..práce se našla (dle mého i slušně placená, mohla jsem si dovolit podnájem, vyžít a ještě ušetřit, i když málo), jenže nebyla ve vytouženém městě a už to jelo (teda blížilo se neodkladné..tedy rozchod, protože tudy cesta nevedla)..v té době jsem v práci poznala manžela, ale zatím na kamrádské úrovni, teda já to tak viděla, občas jsme zašli na "kafe"(vždycky mi donesl růži s nějakou "hloupou" výmluvou...třeba, že mu příjdu smutná, nebo, že jedu za rodiči na víkend a neuvidíme se,...)vždy ale originálně, abych netušila nic víc než přátelství (možná Vám příjdu trochu natvrdlá, tak jsem tušila, ale toužila jsem v tu chvíly spíš po porozumnění od kohokoliv nešlo o pohlaví a on mi ho poskytnul) a sám zatím čekal až si vyřeším svůj vztah ..když bylo vyřešeno pozval mě opět na kafe (občas jsme se šli i najíst takže jde spíš o obecný pojem)..na místě setkání stál tentokrát s velkou kyticí růži (věděl že rozhod s bývalým je dokončen) a zeptal se mě jestli mě může vzít na naše první oficální rande, jestli s tím souhlasím...no a už jsme spoulu zůstali Sml16Sml16

  superkarma: 1 16.06.2016, 13:43:46
 10. avatar
  [9] OlgaMarie [*]

  K mým čtyřicátým narozeninám mi manžel koupil kolo. K 25. výročí svatby mi dal okružní jízdu kolem Elby a protože se mi tam líbilo, přidal i cestu na kole po Korzice. 2. 6. 2016 jsme oslavili 43. výročí svatby a dostala jsem cestu na kole v oblasti Drome, severní Provance. Právě jsme se vrátili. Pěkně nám to šlape.

  Ano, ano - změnil mi život! (Já jemu také, neboť jsem ho přivedla k orientačnímu běhu.)

  superkarma: 3 16.06.2016, 12:51:06
 11. avatar
  [8] 135evik [*]

  Můj EX-manžel mi doslova změnil život. Z veselé, šťastné dívčiny se stala utrápená, týraná mamina bez kouska sebevědomí. Snažila jsem se nějaký čas vydržet denní psychické ponižování a fyzické týrání kvůli dětem, ale pak jsem udělala tu nejlepší věc v životě - rozvod, jinak bych už také dnes nemusela žít. Od té doby mám k mužům odtažitý vztah a i přes to, že nějaké nabídky byly, udržuji si odstup. Knihy o lásce si ráda však ráda přečtu.

  superkarma: 0 16.06.2016, 12:50:37
 12. avatar
  [7] amphora [*]

  Sml16 zcela zásadně !! Budeme spolu příští rok již 30 let a za sebe můžu říct, že to byly, jsou a snad i dále budou ty nejlepší roky mého života.Známe se tak dobře, že stačí jen na něco pomyslet a ten druhý to "vycítí" a udělá,řekne,připraví,zavolá....jsme prostě na sebe napojeni snad každou minutu našeho šťastného života.Ne, že by se občas i u nás nezatáhlo, ale vše řešíme s nadhledem,nestojí za to, si znepříjemňovat pobyt na tomto světě zbytečnostmi,hádkami,urážkami...Život je v podstatě děsně krátký na to, aby ho člověk pouze přežíval.Je potřeba ho žít naplno s tím, koho milujete.A jsem ráda, že kromě své nejbližší rodiny se našel i můj manžel.Fakt ho miluji i skoro po 30 letech.Sml59Sml25

  superkarma: 0 16.06.2016, 11:45:11
 13. avatar
  [6] datura [*]

  Můj manžel mi změnil život už jen tím, že byl prvním mužem, který mi ukázal krásy milostného života. Postupně mi plnil moje přání. Moc jsem toužila po domě s velkou zahradou, po dvou dětech, po dlouhém společném životě. Všechno mi splnil, jsme spolu letos 47 let a doufám, že spolu zůstaneme až do smrti. Sml16

  superkarma: 1 16.06.2016, 11:41:34
 14. [5] telelot [*]

  jsme spolu už 26 let a neměnila bych, jsem ráda, že ho mám Sml16 Manžel mi "lásku" vyznává pořád, třeba tímto videem

  https://www.youtube.com/watch?v=MII1jJ614Q8

  ke kterému ještě připsal vzkaz:

  Martinko moje milovaná, chtěl bych Ti říct všechno co si přečteš v tomto videu, protože jako by mi to video mluvilo z duše a já Tě tak opravdu šamansky ve svém životě vnímám, jenom to nejsem schopen takhle hezky říct.

  Moc Tě miluju a teď jedu pro ty brambory . . . . .

  superkarma: 0 16.06.2016, 11:23:38
 15. avatar
  [4] Eliana [*]

  My jsme se poznali přes net, zcela náhodně zasáhl osud a když mi muž posílal mailem své první foto, načetlo se mi jen půl fotografie, protože můj internet byl pomalý jak želví závody. Na té půlce byl nepříliš atraktivní zarostlý neupravený mladík. Inu, snad bude milý a sympatický. Při prvním telefonu měl děsně sexy hlas a to rozhodlo. Dali jsme si tedy první rande a měli sraz na nádraží u vlaku, kde se tedy vyloupl chlap podlé mého gusta! Vysoký, široká ramena, plné rty, které teda uměly líbat! Ukázalo se, že na té polovině fotky byl jeho spolubydlící z kolejíSml30.

  superkarma: 2 16.06.2016, 11:03:44
 16. avatar
  [3] Kahomar [*]

  Se současným manželem jsme v minulém týdnu oslavili 17. let společného života a oba dva jsme se shodli, že ty roky hrozně moc rychle utekly....Že jsme se vlastně ještě ani nestihli pořádně pohádat, či poslat k šípku...Nevím, zda jsem se po jeho boku změnila, každopádně on je pro mne 100% jistota. Vlastně hledám a neumím nalézt ta správná slova. Vím, že pokud bude živ, mohu se na něho spolehnout, vím, že rodina je pro něho vším. Naučili jsme se spolu nedělat vědu z malicherností, užívat si každého dne. Ono to zní možná jako klišé či fráze, ale jsme spolu prostě rádi, těšíme se na sebe. Můj muž je pro mne velkou oporou, je to bezvadný manžel, hodný táta a milující dědeček. Vlastně by se hodilo na závěr známé úsloví: "Jaký šel, takovou potkal" Sml25

  superkarma: 1 16.06.2016, 10:50:00
 17. avatar
  [2] AnteaX [*]

  Můj manžel mi život doslova převrátil, protože je moje největší životní výhraSml16 Vím, že mě nadevše miluje a jsme na sebe napojení i na dálku, často si zavoláme, když jeden na druhého myslí. Hlavně je můj muž pro mě hnací motor, se kterým mě baví život, vím, že se na něj můžu spolehnout a že spolu zvládneme i starosti a že jich pár bylo! Díky jeho lásce jsme dokázali zvládnout i zdrcující skutečnost, že nemůžu mít děti. A tak i když nikdy nepoznám lásku mateřskou, jsem vděčná, že té partnerské mám nadbytekSml67

  superkarma: 1 16.06.2016, 10:47:14
 18. [1] bouzina [*]

  Muj muz me hodne zmenil zivot ,to co jsem drive mela a delala ted bohuzel nemam ,muze mam jen papirove jinak ne mam jen vice trapeni a starosti .Kdybych to slo v zivote bych uz stejnou chybu neudelala

  superkarma: 2 16.06.2016, 10:38:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme