A v dětských (rodinných) filmech budeme pokračovat i formou soutěžních otázek. Možná nejsou čistě prázdninové, jako ty z předchozích ukázek, ale jsou pěkné a stojí za připomenutí.

Otázka na film číslo 1.

Napište přesný název rodinného / dětského filmu včetně režiséra (režisérky), odehrávajícího se na vesnici pod vrchem ……, v prostředí mezi hřbitovem a koňmi z JZD. Druhou hlavní dětskou – zápornou - roli si zde zahrál dnešní známý moderátor úspěšné Show na Primě.

Otázka na film číslo 2.

Napište přesný název rodinného / dětského filmu, včetně režiséra (režisérky), který se odehrával převážně v prostředí zříceniny hradu, který si děti opravovaly. Hlavní dětskou roli si zde zahrála herečka, která zemřela v pouhých 41 letech na rakovinu.

Otázka na film číslo 3.

Napište přesný název úspěšného slovenského hudebního filmu pro mládež, včetně režiséra (režisérky), který se dočkal ještě dvojího pokračování a který provází celým dějem písničky od skupiny Elán. Také zde hrají velkou roli krásné dlouhé vlasy hlavní představitelky. Otázka se týká pouze prvního dílu.

Otázka na film číslo 4.

Napište přesný název rodinného / dětského filmu včetně režiséra (režisérky), v němž dostal malou roli i šoumen a zpěvák, chodící převážně ve žluté barvě.

___________________________

Tak to je vše, pověstnou sedmičku nám to dá s předchozími ukázkami. Ať nemáme přefilmováno :)
Jenom ještě opakuji, nezajímají mě jména herců, která zatajuji schválně, aby to nebylo tak jednoduché, ale názvy filmů a jména režisérů.
Trochu času to možná zabere, ale klobouk dolů, před těmi, které budou vědět hned, bez hledání. To jsou ty správné prázdninové pamětnice :)

Správné odpovědi pište prosím v řadě za sebou do odpovědního boxu

Odpovědní box KLIKNI

Správné odpovědi se dozvíte v pondělí 3. 9. v dopoledních novinkách., takže na to máte celý víkend!

Co můžete vyhrát?

V této hádanakové soutěži můžete získat jako vždy dvě ceny. Tentokrát je to jsou krásné kosmetické dárky od firem WELEDA a L´ORÉAL. Konkrétně rakytníkové vyživující tělové mléko WELEDA SANDDORN v balíčku s malým růžovým pěstícím tělovým mlékem WELEDA WILDROSE, hlavní cenou je pak luxusní kazeta L´ORÉAL NUTRI-GOLD, ve které najdete extra výživový oční krém a extra výživový denní krém.

w

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 21. 8. 2012 do 21. 9. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 6 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček WELEDA, pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kazetu L´ORÉAL NUTRI-GOLD.

l

Reklama