Soutěž Můj malý velký hrdina, jejímž jsme mediálním partnerem, se těší velké oblibě. Není také divu, vždyť kdo by nechtěl vyhrát lákavé ceny, jako například superprémiové krmivo značky Hill´s Pet Nutrition až na jeden rok zdarma! K registraci do soutěže páníčky malých hrdinů jistě motivuje i to, že každý z nich získá z nahrané fotky svého hafíka krásnou a originální samolepku. Tu si pak může nalepit kamkoli a bude tak mít svého čtyřnohého kamaráda stále na očích.

bastien

I v průběhu listopadu, druhého soutěžního měsíce, se registrovaly desítky páníčků se svými chlupáči a jejich hrdinskými příběhy. Měsíčním vítězem se však mohl stát jeden jediný pejsek. Po právu se jím stal havanský psík jménem Bastien, který ještě coby malé štěňátko dokázal přežít útok dravce. Když Bastien trochu povyrostl, probudil se v něm dokonce pud záchranáře – přivolal pomoc dceři své majitelky, když při pejskově venčení upadla a ztratila na chvíli vědomí.  

Jak už to ale u opravdových hrdinů bývá, ani Bastien to neměl v životě zrovna jednoduché. Z neznámých důvodů se někdo pokusil tohoto pejska otrávit a vyhlídky na záchranu nebyly z počátku vůbec dobré. Naštěstí ale Bastien znovu zabojoval, a jako zázrakem se mu podařilo uzdravit se. Nyní už zase může svým majitelům i jejich okolí rozdávat radost a být všem dobrým čtyřnohým kamarádem. Pokud i vás zajímá dojemný příběh malého hrdiny Bastiena, navštivte stránky soutěže: www.mujhrdina.cz a přečtěte si, proč právě tento příběh získal v listopadovém hlasování nejvíce bodů.

Kromě diváků vybírala své favority opět i porota. V ní minulý měsíc zasedli představitelé odborné veřejnosti ze společnosti A-Vet, výhradního distributora krmiva Hill´s Pet Nutrition Česká republika, a také populární zpěvačka Iva Frühlingová, kterou nejvíce zaujal příběh s názvem „Cestovatel“.

Pokud si myslíte, že i váš mazlíček udělal něco mimořádného a hrdinského, zaregistrujte ho do soutěže Můj malý velký hrdina. Příště můžeme na tomto místě psát třeba právě váš příběh….

Reklama