Reklama

Soutěž MISS Prima křivky se připravuje na finále, které bude již 13. září! Finalistky na víkendovém soustředění dokázaly, že lze nejen bořit mýty, že krása je vázána konfekční velikostí, ale i překonávat sebe samu. 

mis

Toto soustředění finalistek MISS Prima křivky 2014, které poběhlo 18.7. - 20.7. ve sportovním areálu Monínec, bylo totiž pro krásky obzvlášť náročné. Natáčely se oficiální medailonky. Mezi tréningem chůze a choreografie tak musely zvládnout i převlékání a líčení na 3 různé lokace. Někdo i více... Finalistka s číslem 12. Kateřina Vejnarová při natáčení v bazénu překonala sebe samu, jelikož se potápěla poprvé v životě. Na terase se natáčelo představování finalistek na nějž dohlížel spisovatel a publicista Radek John. Ten pak také zpříjemňoval kráskám horké chvilky natáčení na baru, spolu s poslancem Parlamentu ČR Markem Černochem a organizátorem soutěže Romanem Fareq. Krásky zářily v elegantním oblečení Big and Beautiful a hvězdný lesk jim dodaly šperky a doplňky Chartage.

k

 

Předseda poroty Radek John zatím horkou favoritku nemá. Jako porotce bude klást při výběru největší důraz na charisma a inteligenci dívky. „Já hledám jednak oči, a jednak když se z úst line něco, co je zajímavé, co je originální a co stojí za to poslouchat. Protože je spousta krásných holek, které nestojí za to poslouchat,“ zmínil Radek John.

john

Novou posilou týmu je zkušená a velmi talentovaná choreografka Kristýna Sklenářová. Ta na soustředění s finalistkami cvičila úvodní choreografii.

misss

Organizátoři Roman Fareq a Markéta Zámyslická oznámili čerstvou novinku, a to tu, že vítězka loňského ročníku pojede reprezentovat oblé křivky na světovou soutěž MISS Plus Size Universe. Finále bude této světové soutěže se bude konat 2. listopadu v Karibiku.

market

Vzhledem k exkluzivnímu mediálnímu partnerství s TV Prima Love, díky němuž došlo i ke změně názvu soutěže (1. ročník se konal pod názvem Miss Full Of Beauty), budou moci nově příznivci oblých křivek hlasovat pro svou favoritku či favoritky i na webových stránkách TV Prima. Pro finalistky z tohoto hlasování vzejde nový titul MISS Prima křivky … with love 2014, který získá ta s největším počtem hlasů. Cenu vítězce předá zástupce TV Prima na finálovém večeru 13. 9. 2014 v Divadle Hybernia.

mis

Loňská vítězka MISS Prima křivky 2013 - Theresa Canti pojede 2. listopadu reprezentovat Českou Republiku na MISS Plus Size Universe!

Theresu jste mohly vidět na fotografiích v tomto článku: Sladká Theresa Canti

teres1


Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketportal.

Více o soutěži na www.primakrivky.cz

Psali jsme na ženě-in také:

Zdroj a foto: tisková zpráva