Bulvár

Soutěž MISS BARBIE 2004 slaví úspěch a jde do finále!

V dnešní době se volí Miss nejrůznějšího druhu. Miss mléko, Miss neslyšících, Miss aerobic a mnoho a mnoho dalších. Na jednu takovou volbu vás nyní chceme pozvat. A to přímo na volbu té nejroztomilejší Miss.

Dne 5. 6. 2004 skončila akcí v Praze semifinálová kola prvního ročníku soutěže Miss Barbie.

Soutěže se zúčastnilo přes 280 holčiček z celé České republiky a za bohaté účasti dětí a rodičů se semifinále Miss Barbie odehrálo hned třikrát - v Brně, Plzni a Praze. Na finálovém klání budou vyhlášeny vítězky celorepublikové soutěže vybrané v semifinále. V každé kategorii se tedy představí devět soutěžících holčiček.

Kromě představení semifinalistek obou kategorií - Miss Barbie a Miss My Scene, bude v místě konání jako vždy připravena řada atrakcí pro malé i velké. Samozřejmě nejen pro holčičky! Děti se mohou zúčastnit nejrůznějších dovednostních soutěží, mezi které patří například skládání obřího puzzle. Za účast v soutěžích jsou připraveny zajímavé odměny.

Maminky se budou moci nechat nalíčit, případně učesat od fundovaných odbornic. Pro ty tvořivé se opět chystá milá soutěž „Namalujte nejhezčí princeznu“. Vítězka bude odměněna oblíbenou hrou Scrabble. Specialitou Miss Barbie je fotografování s Barbie. Vyfotografujte se zdarma i vy se svými dětmi u velkého obrázku panenky Barbie! Fotografie budou k vyzvednutí cca dvě hodiny po fotografování u stánku s akreditacemi.

Kategorie soutěže Miss Barbie

Miss Barbie (4-6 let) / Miss My Scene (7-10 let). Na pražském finále si budou soutěžící vybírat jednu z těchto disciplín: a) tanec, b) zpěv, c) přednes – básnička, d) hra na hudební nástroj.

Pozor! Do 20. června probíhá na internetových stránkách společnosti Global Express také hlasovací soutěž o MISS BARBIE SYMPATIE!

Zajímavosti! V porotě zasedne jako čestný host a poradce poroty herečka Zuzana Dřízhalová, na roli předsedkyně poroty se těší opravdová Miss – 1. vicemiss 2004, Michaela Wostlová!

Co všechno Vás tedy čeká na velkém finále MISS BARBIE?

Kromě slavnostního vyhlášení jmen letošních vítězek Miss Barbie to bude nejedno překvapení, zábavné soutěže pro děti i rodiče, líčení a hair styling, promítání pohádek o Barbie, fotografování s Barbie, dětský koutek, spousta skvělých dárků, a pozor, vždy něco navíc - možná přijede i divadlo! Pro ty, kteří chtějí strávit příjemný den se svými dětmi a ještě zvládnout nákup, je akce Miss Barbie ideální příležitostí.

Internetové stránky soutěže Miss Barbie - http://www.globalex.cz/missbarbie

   
17.06.2004 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [13] Luciš [*]

  A co jako holčičky měly předvádět? Nejlepší šatičky pro panenky nebo co, že to má spojitost s Barbie? To bych aspoň chápala, já taky jako 13ti letá denodenně seděla u babiččiny Singrovky a šila tehdy ne na Barbie, ale tuším Štefi, či čo.

  superkarma: 0 18.06.2004, 14:02:06
 2. avatar
  [7] Susina [*]

  já mám z těch všech možných dětských miss dost smíšené pocity. Chápu, že se holčičky stylizují do podoby svých oblíbených panenek, to je celkem přirozené, nejsem si ale jistá, jestli je dobré dávat tomu komerční podobu ve formě soutěže miss...no, naštěstí tohle řešit nemusím, mám kluka...

  superkarma: 0 17.06.2004, 09:27:29
 3. avatar
  [6] Žábina [*]

  kdyby to bylo formou hry, tak budiž...ale ze zkušeností jiných vím, že se to většinou bere až moc vážně...a to určitě není pro ty malý holčiny dobrý ...

  superkarma: 0 17.06.2004, 09:25:44
 4. avatar
  [5] Petique [*]

  no, taky bych mohla zorganizovat Miss.U nás ve firmě. A jelikož jsem tu jediná baba, kdo by asi vyhrál

  superkarma: 0 17.06.2004, 09:20:19
 5. avatar
  [4] evusche [*]

  byli jsme s neteří na miss barbie v Praze...a docela si to užila, i když se neumístila, bylo tam pro děti a malé slečny spousta zábavy, takže Denča byla moooc nadšená

  superkarma: 0 17.06.2004, 08:26:54
 6. avatar
  [3] Suzanne [*]

  zn0uz4: miss blond už existuje
  Onehdá jsem vyděla nějaký dokument, tam tohle rozebírali z psychologického hlediska. Jak ty malé holčičky v šatičkách a s namalovaným ksichtíkem jsou v podstatě objekt snění všech pedofilů

  superkarma: 0 17.06.2004, 08:07:08
 7. avatar
  [2] kosmokosmo [*]

  A kde je promenada v plavkach?

  superkarma: 0 17.06.2004, 04:23:19
 8. avatar
  [1] zn0uz4 [*]

  muze mi nekdo vysvetlit, k cemu ty samy miss? potrebujou zensky porad srazet sebevedomi tim, jak se budou divat na ty umelotiny na prehlidkovym molu? za chvili bude miss blondcka, miss nejvic piercingu, miss zrzka, miss miss miss... je to az k zbliti

  superkarma: 0 17.06.2004, 01:28:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme