Dnes oběháme pár úřadů. Kolik jich za den stihneme, to nevím, ale do kolika dveří se trefíme správně, to záleží na vás, na vašich správných odpovědích.

Otázka na úřad číslo 1.

Pokud bychom chtěli rozšířit a upravit náš pozemek, na jaký úřad bychom se měli obrátit?

Otázka na úřad číslo 2.

Pokud jsem majiteli nemovitosti, či se chystáme koupit novou, jak zjistíme, kde se nemovitost nachází a kdo ji vlastní? Který úřad to má na starosti?

Otázka na úřad číslo 3.

Pokud přijdeme o práci, na jaký úřad se většina z nás jde přihlásit?

Otázka na úřad číslo 4.

Každý občan má právo na ochranu před neoprávněným zasahováním do soukromí. Jak se jmenuje úřad, který dohlíží na ochranu soukromí a osobních údajů?

Otázka na úřad číslo 5.

Pokud máme problémy, týkající se společného bydlení nájemníků, na jaký úřad se musíme obrátit?

Otázka na úřad číslo 6.

Jak se jmenuje úřad, který například rozhoduje o změnách jízdního řádu, uděluje povolení k provozování silniční dopravy nebo vydává provozovatelům taxislužby průkazy o způsobilosti?

Otázka na úřad číslo 7.

A na závěr napište název úřadu, který má právo hospodařit s majetkem státu a slouží potřebám vlády (tedy měl by) a kam se my, coby „obyčejní lidé“ hned tak nedostaneme.

Správné, celé názvy všech sedmi úřadů pište prosím v řadě za sebou do odpovědního boxu.

Odpovědní box KLIKNI

Správné odpovědi se dozvíte zítra, ve čtvrtek 26. 7. v dopoledních novinkách.

Co můžete vyhrát?

knihaV této hádanakové soutěži můžete získat opět dvě ceny. Tentokrát je to kniha Mystický sex od A do Z autorky Cassandry Lourisové (vydala METAFORA) a krásný balíček kosmetiky AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

anew

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 19. 7. 2012 do 20. 8. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Mystický sex od A do Z. Pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kosmetický balíček AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

 

 

 

Reklama