Vztahy

Soutěž: Jak být v posteli za hvězdu?


„Vědět“ je tím nejsilnějším nástrojem moci. Především tehdy, jde-li vám o to sexuálně si vašeho partnera připoutat a pokaždé v něm znovu probudit neodolatelnou touhu. Je to stará známá věc, kterou využívaly již milenky francouzských králů. „Vím, co se ti líbí a co potřebuješ“. To je vzrušující věta, kterou mu můžete špitat do ouška, a podněcovat tak jeho zvědavost.

 

Dejte si při sexu záležet na předehře. Můžete tím detailně zjistit, co ho zaručeně dostane a při čem se bude rozplývat slastí. Doplňte si vědomosti z oblasti sexu o mnoho speciálních detailů, které muže obecně, a zejména toho vašeho, obzvlášť rozpálí.

 

Inspirace

Určitě se nesmějte sexuálním příručkám. I když se vám to někdy může zdát přehnané a nepoužitelné, jsou tu především proto, aby vám nabídly nové podněty. Ty pak můžete individuelně proměnit v činy, a oživit tím váš dosavadní sexuální život. Pozorně naslouchejte partnerovi, pokud bude vzpomínat na dřívější skvělé postelové zážitky. Snažte se lépe poznat jeho sexualitu. Na rovinu se zeptejte, co se mu nejvíce líbilo.

 

Vizuální podněty

Být dobrá v posteli také znamená poznat své možnosti a náležitě jich využít. Když si někde přečtete, že muži reagují na vizuální vzrušení, co vám brání v tom těchto „vizuálních zbraní“ cíleně využít? Rozehrajte svoji ženskost, tak často jak to jen bude možné. Co vám brání lakovat si nehty na nohou také v zimě rudou červenou?

 

Běhejte doma v krátkém tričku z holým břichem. Určitě to partner ocení více než opraný vytahaný beztvarý model po starší sestře. Promenádujte se polonahá před oknem, svůdně si hlaďte své tělo a pozorujte, jak při tom bude reagovat. Budete se divit, jak často se bude při sledování sportovního utkání v televizi rozptylovat, aby se podíval na výrazně lepší program…

 

Pozor soutěž!

Připravili jsme pro vás soutěžní anketu. Stačí odpovědět na několik otázek a můžete vyhrát jeden ze tří krásných kosmetických balíčků Dove. Odpovědi na otázky pište do diskuze.

1. Cítíte se večer unavaná a partner naléhá a chce sex. Jak to řešíte?
2. Použila jste někdy otřepané rčení o nesnesitelné bolesti hlavy?
3. Říká se, že při únavě žena dosáhne dříve orgasmu. Jaký je váš názor?
4. Mají si partneři v požadavcích na sex vyhovět, nebo považujete za sobecké chtít sex, když se druhému nechce?
5. Není lepší předstírat vášeň a rychlý orgasmus a mít to z krku?

 

Prozkoumejte jeho tělo

Všechny tyto tipy jsou pouhým začátkem. Poznejte dobře jeho erotogenní zóny, stejně tak jako znáte ty vaše. Věnujte se podrobně šíji, podkolením jamkám, prostatě, chodidlům. Proč si celý večer jemně nemasírovat záda? Užije si to nejen on, ale také vy tím probudíte vaše smysly, obohatí vás to a docílíte pocitu naplnění.

 

Buďte velmi pozorné, příště už budete vědět, které doteky si partner nejlépe užívá. Většina toho má velmi málo společného s technikou. Jde spíš o to, jak na něj, a jak mu ukázat svou náklonnost. S tomto směru jsou si totiž muži a ženy velmi podobní. Chtějí být brání a milováni jako jedinec a potřebují mít pocit, že po nich někdo touží. Muž, který se cítí akceptovaný, se odvděčí své partnerce naplňujícím sexuálním životem.

 

Vedle vědomostního faktu je také rozhodující otevřeně o svých vzájemných pocitech hovořit a brát je vážně. Experimentujte a stále zkoušejte vás milostný život obohatit něčím novým. Není nic nudnějšího než přesně vědět, jak bude váš partner reagovat a co bude v posteli následovat.

 

5 tipů, jak si zpestřit sexuální hrátky

1. Buďte spontánní. Máte-li chuť na sex, pomilujte se hned. Většina mužů miluje spontánnost a nebaví je roztouženě čekat, až se upravíte v koupelně.

 

2. Mějte smysl pro humor. Smích a žertování jsou mužským způsobem, jak se zbavit napětí. Muži navíc nemají rádi ženy, které se tváří stále velmi vážně. Že se vám nepodařilo dosáhnout orgasmu? No a co, příležitostí bude ještě dost, tak se tomu společně zasmějte.

 

3. Navštivte společně sexshop. Uvidíte, kolik zajímavých hraček je tam k mání. Určitě si vyberete, čím zpestřit vaše postelové hrátky.

 

4. Drážděte jeho všechny jeho smysly. Co takhle čokoláda nebo šlehačka? Použijte vaše tělo jako servírovací pult a naservírujte se partnerovi v celé své kráse. Uvidíte, jak rád vám čokoládu nebo šlehačku slíže…

 

 5. Muži milují orální sex. Muž bude štěstím bez sebe, pokud budete vašimi ústy dostatečně rozmazlovat jeho přirození. A naopak, nechte ho věnovat se podrobně vašemu klínu. Muži působí rádi ženám rozkoš.

   
09.10.2008 - Láska a vztahy - autor: Pavel Miškovský

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [109] Sofie31 [*]

  1.přitulí se ke mě a hladí,až podlehnu
  2.nemusím to říkat, jsme tolerantní
  3.při únavě se mi to ještě nestalo
  4.vzájemná spolupráce vítězí
  5.chci si to užít do sytosti

  superkarma: 0 03.11.2008, 02:51:15
 2. [108] Sofča [*]

  1.Kolikrát jsem dost protivná a pak to vzdá.
  2.I tuhle tu verzi použiju.
  3.To snad ani né.
  4.Toď otázka,vždycky to nějak dopadne.
  5.To určitě né, to není fér.

  superkarma: 0 13.10.2008, 22:32:49
 3. [107] Eva532 [*]

  1.necham se namasirovat a rozmazlovat :)
  2.ne, nemám důvod proč bych to dělala
  3.nikdy jsem o tomhle neslyšela a myslím, že je to blbost
  4.Myslím, že ne. Nikdo by neměl druhého do ničeho nutit, ani psychicky. Byla bych v tomhle ohledu ráda za upřimnost, které nejsou chlapi schopni (z různých důvodů). Myslím, že každého méně či více sebevědomého člověka po určité době přestane bavit toho druhého do nečeho tlačit nebo pobýzet, a právě proto by si tohle měli oba vyřešit hned jak je problém.
  5. Ne nikdy, ale na druhou stranu, někdy může mýt žena výborný sex i bez orgasmu, což chlapi nikdy nepochopí.

  superkarma: 0 13.10.2008, 18:50:39
 4. avatar
  [106] Olinka01 [*]

  1. To se moc nestává, že bych byla unavená já a ne on.
  2. Nepoužila.
  3. To jsem nikdy neslyšela a je to blbost.
  4. Mají najít kompromis.
  5. Ne.

  superkarma: 0 13.10.2008, 14:53:14
 5. [105] cherry.love [*]

  1. v případě, že jsem hoodne utahana, usinam uz u televize nebo u vecere, tudiz je pro partnera jasne patrne, ze dnes z toho nic nebude. a kdyz to neni az tak hrozny, tak me tim tak navnadi, ze davno po sexu partner spi a ja nemuzu usnout.. mam to nejaky prevraceny
  2. nikdy.. nemela jsem duvod.
  3. tomu se mi ani nechce verit
  4. v pripade, ze by to bylo sobecke, jsem sobec ale partneri by spolu meli komunikovat, kdyz nechce zeptam se proc a on mi odpovi.. tak se nemuze citit ublizena ani jedna strana, ne?
  5. tak.. obcas se stane, ale nedoporucuju.. hlavne na zacatku spolecneho byti.. casem byste prisli o iluze o skvelem vztahu oba

  superkarma: 0 13.10.2008, 09:27:31
 6. avatar
  [104] bokul [*]

  1. Pokud jsem unavená tak, že to zvládnu, ráda se s ním pomiluji. Pokud jsem utahaná tak, že už to nezvládnu, mám rozumného muže a necháme to až na ráno (když jsem utahaná, tak usnu). Navíc můj muž na mě nenaléhá - asi má rozum.
  2. Nikdy. Je na to něco špatného či divného?
  3. Pokusím se tohoto efektu více sledovat, zatím na toto nedokážu objektivně odpovědět.
  4. Pokud se lidé milují, snaží si vycházet vstříc - nesmí to ale překročit únosné hranice (např. v pokročilém stádiu těhotenství, když je jeden z páru nemocný apod.). Je to dle mého názoru dáno vztahem dvou lidí k sobě.
  5. Určitě NE!

  superkarma: 0 11.10.2008, 20:07:57
 7. avatar
  [103] grizzly [*]

  K anketě co je otázka a co je odpověď??? Je to stejně zmatené jako článek.

  1. Cítíte se večer unavaná a partner naléhá a chce sex. Jak to řešíte?
  Nikdy jsem nebyl tak unaven.

  2. Použila jste někdy otřepané rčení o nesnesitelné bolesti hlavy?
  Použil jsem to hodněkrát a sex mi pomohl proti bolení hlavy.

  3. Říká se, že při únavě žena dosáhne dříve orgasmu. Jaký je váš názor?
  Je-li u ženy spánek totéž co orgasmus pak ano.

  4. Mají si partneři v požadavcích na sex vyhovět, nebo považujete za sobecké chtít sex, když se druhému nechce?
  Mají si vyhovět a to i v tom když partner nechce sex.

  5. Není lepší předstírat vášeň a rychlý orgasmus a mít to z krku?

  Předtírání je hnus. Přesto mnoho lidí orgasmus předstírá, protože ho neumí prožít a ani neví jak vypadá.

  superkarma: 0 10.10.2008, 13:44:13
 8. avatar
  [102] grizzly [*]

  Uf, no jeto lepší Jani, ale pořád se ještě hledáš. Koukám, že Tě fascinuje orální sex a jiné úchylky. Jinak prostě propadák. Jsem držitel chromozomové sady XY a popravdě řečeno ostrá červená je asexuální, lepší jsou pastelové barvy. Masírovat celý večer záda - ??? Běhat doma s holým břichem ??? Nebylo by lepší zjistit co muž potřebuje. Chybou je, že většinu příruček píšou amatéři a nezkušení jako Ty.
  Jediná schopná rada, povídejte si s partnerem otevřeně a v příjemné atmosféře.

  superkarma: 0 10.10.2008, 13:38:26
 9. [101] Atid [*]

  1. Cítíte se večer unavaná a partner naléhá a chce sex. Jak to řešíte? - Upřímně mu řeknu,že na sex nemám chuť,ale chci se mu třeba jen stulit do náruče.
  2. Použila jste někdy otřepané rčení o nesnesitelné bolesti hlavy? - Nikdy.
  3. Říká se, že při únavě žena dosáhne dříve orgasmu. Jaký je váš názor? - Nemyslím si,při únavě většinou orgasmu dosáhnout nechci,chci se třeba jen mazlit.Záleží taky na velikosti únavy :o)
  4. Mají si partneři v požadavcích na sex vyhovět, nebo považujete za sobecké chtít sex, když se druhému nechce? - Vyhovovat opravdu ne.Dělat něco jen pro toho druhého,že se mu to líbí,když mě ne,ani mě to nevzrušuje,nedej bože je mi to nepříjemné,to je cesta do pekel.Partneři by měli znát své požadavky,aby věděli co se komu líbí a co komu vadí.Pak mohou požadovat vše,co je oběma příjemné.Nepovažuji to za sobecké,ale za neúctu k druhému.Nikdy by nikdo neměl nikoho do ničeho nutit.Mám právo sdělit druhému své pocity a potřeby,ale nemám právo je vyžadovat.Vždyť někdy stačí i jenom obejmout ;o)
  5. Není lepší předstírat vášeň a rychlý orgasmus a mít to z krku? - Ne není, co bych z toho měla? Lhala bych sama sobě a partner by to nejspíš stejně poznal.V případě že by to byla moje práce,pak ano :o)))

  superkarma: 0 10.10.2008, 11:55:12
 10. avatar
  [100] prece ja [*]

  Běhejte doma v krátkém tričku z holým břichem- tak to mě dostalo udělám to a pak se mnou nebude nic,protože zmrznu , o mě je známo, že i v době , kdy ostatní chodí v triku, mám na sobě mikinu a teplé ponožky. Promenádujte se polonahá před oknem- taky dobrá rada, at se sousedi kouknou

  superkarma: 0 10.10.2008, 10:01:32
 11. avatar
  [99] Kassy [*]

  No a abyste neřekly, že jenom kritizuju:

  1) Po sexu se nám oběma mnohem líp usíná, takže si dáme rychlovku.
  2) Ne. Na migrény netrpím a obyčejnou bolest hlavy sex naopak velice dobře zahání. Endorfiny jsou mocné.
  3) To jsem v životě neslyšela a nevěřím tomu.
  4) Mají si vyhovět stejně jako v jakékoli jiné oblasti vztahu. Nikomu to nesmí být vyloženě nepříjemné a neměl by jeden ustupovat výrazně častěji než druhý.
  5) Není.

  superkarma: 0 10.10.2008, 09:40:51
 12. avatar
  [98] Irad [*]

  1. Cítíte se večer unavaná a partner naléhá a chce sex. Jak to řešíte?
  Záleží na situaci a mém stavu - jak moc a jakým způsobem jsem unavena. Někdy využiju malé lsti (nechám ho usnout dřív než se k tomu dostaneme), jindy nechám iniciativu na něm a jindy řeknu narovinu, že dneska ne. Když jsem duševně unavena tak relaxujeme spolu - třeba v bublinkové koupeli - oba si přijdem na své.


  2. Použila jste někdy otřepané rčení o nesnesitelné bolesti hlavy?
  Vymlouvat se nepotřebuji. Když mě hlava bolí, brouk to pozná dříve než něco navrhne. V tomhle je ohleduplný a nikdy jsem to říct nemusela.

  3. Říká se, že při únavě žena dosáhne dříve orgasmu. Jaký je váš názor?
  Netuším. U mě asi ne.

  4. Mají si partneři v požadavcích na sex vyhovět, nebo považujete za sobecké chtít sex, když se druhému nechce?
  To je složitější. Za každou cenu vyhovět? Ne. Považovat to za sobecké? Ne. Je přece přirozené, že mě chce - prakticky pořád
  Jinak pokud jde o ty požadavky, tak podle mě - pouze to, co se líbí oběma.

  5. Není lepší předstírat vášeň a rychlý orgasmus a mít to z krku?
  Ne, to bych si to také příště nemusela vůbec užít. Muži jsou "učenliví". Když přijdou jak rychle na to, tak to pořád opakují a nechápou, že to podruhé nefunguje tak skvěle.

  superkarma: 0 10.10.2008, 09:13:38
 13. avatar
  [97] Kassy [*]

  To jsou zase rady
  "Vím, co se ti líbí a co potřebuješ" Tohle kdybych mu řekla, tak se oba složíme smíchy. Takové věty opravdu někdo dokáže pronášet vážně a ještě se přitom tvářit vzrušeně?
  "Co vám brání lakovat si nehty na nohou také v zimě rudou červenou?" Že by dobrý vkus?
  "Běhejte doma v krátkém tričku z holým břichem. Určitě to partner ocení více než opraný vytahaný beztvarý model po starší sestře." Hm, partner možná, ale moje ledviny dozajista ne. Děkuji nechci, zánět ledvin mi stačil jednou.
  "Co takhle čokoláda nebo šlehačka? Použijte vaše tělo jako servírovací pult a naservírujte se partnerovi v celé své kráse." Může mi někdo vysvětlit, jak se tohle dá praktikovat, když spolu bydlíte a chodíte domů zhruba ve stejnou dobu? To jako "miláčku promiň, můžeš se na chvíli zavřít v obýváku a přijít až tě zavolám?" A kde že je ta spontaneita?

  superkarma: 0 10.10.2008, 09:10:56

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [96] králíček [*]

  1)Jak kdy někdy povolím, ale většinou má smůlu. Když je to obráceně a je unavený on taky to pochopím.
  2)Ne
  3)A to říká kdo?? Nějaký chlap??
  4)Sobecké to je, ale ten druhý má přece možnost říct "ne" a to by se mělo respektovat.
  5)Jak pro koho,ale lepší (pro oba) je nic nepředstírat.

  superkarma: 0 10.10.2008, 08:03:57
 2. avatar
  [95] sanvean [*]

  Nevíte o nějakém serveru, kde podobné zkušenosti píšou chlapi? Třeba kvůli balíčku kosmetiky Old Spice. Ráda bych si početla...

  superkarma: 0 09.10.2008, 23:39:31
 3. avatar
  [94] paji [*]

  1/Na rovinu,řeknu,že jsem unavená a že by ze sexu nic nebylo.
  2/Nepoužila nebo jsem šla spát dříve než on.
  3/Pokud je žena příliš unavená,tak nemá na sex ani pomyšlení,tudíž orgasmu nemůže ani dosáhnout .
  4/Muž by měl chápat potřeby ženy,brát na ni ohled,když nemá chuť na sex a naopak.
  5/Není dobré něco předstírat.Když už tohle žena jednou udělá,většinou se podřídí partnerovi,a nemá ze sexu nic.Nejhorší je,když se takovéto předstírání již stává pravidlem!

  superkarma: 0 09.10.2008, 22:07:27
 4. avatar
  [93] honuska [*]

  teda, to jsou otázky.
  1. jdu spát dřív než on
  2. pokud mám migrénu, tak to pozná podle zavázané hlavy a ví že nic nebude.
  3. kdo to říká! se třemi dětmi jsem asi unavena děnně, tak jak jinak odpovědět na tuto otázku.
  4. měli by jsi vyhovět
  5. jak kdy

  superkarma: 0 09.10.2008, 21:58:14
 5. [91] xenie [*]

  aja22: no neber to :) a muzes se u toho svudne vlnit polonaha pred oknem tohle by snad nemysleli vazne ani v bravu pro 10-lete holky

  superkarma: 0 09.10.2008, 21:35:21
 6. [89] bajinecka00 [*]

  1.I když jsem bůhvíjak unavená,pokud mě dokáže partner lehce nažhavit,na sex chuť mám.
  2.Tohle rčení nechápu - mně právě sex s bolestní hlavy pomáhá
  3.Není to spíše naopak?
  4.Někdy to lze pochopit
  5.Určitě ne,dlouho jsem měla problém orgasmu vůbec dosáhnout - a stejně jsem si sex pořádně užila!

  superkarma: 0 09.10.2008, 20:13:13
 7. [88] Flower [*]

  1. u nás je to většinou obráceně
  2. ne
  3. spíš si myslím opak
  4. ano, měli by si vyhovět
  5. ne

  superkarma: 0 09.10.2008, 19:44:59
 8. avatar
  [87] Suzanne [*]

  Tak to je luxusní diskuse

  superkarma: 0 09.10.2008, 18:48:47
 9. [86] holka69 [*]

  1.vyhovím mu
  2.asi ano
  3.to se mi nezdá
  4.ano
  5.asi je

  superkarma: 0 09.10.2008, 18:16:40
 10. avatar
  [85] Lidunka [*]

  1. Nijak jdu spát
  2. to není vůbec otřepané. otřepané je pro toho, koho v životě hlava nebolela.
  3. při únavě nesexuju
  4. dle domluvy
  5. určitě

  superkarma: 0 09.10.2008, 18:07:09
 11. [84] esunad [*]

  1) po indicku, necháme to na indy
  2) ne,to by neprošlo na bolest hlavy netrpím
  3) ono se toho nakecá
  4) určitě neobtěžovat
  5) někdy ano

  superkarma: 0 09.10.2008, 18:03:04
 12. avatar
  [83] jazuzinka [*]

  1. domluvíme se na vzájemně přijatelném řešení
  2. ne
  3. to je blbost
  4. určitě si mají vyjít vstříct, vše po vzájemné domluvě
  5. není

  superkarma: 0 09.10.2008, 17:05:57
 13. avatar
  [82] kominice [*]

  1) Neřeším, na sex nejsem nikdy unavená
  2) Nee. Když nechci ta zavrčím cosi mezi "ne" a "Spím"
  3) Sousedka říkala že je hoooodně unavená ale večer bude
  muset.... tak se jí zítra zeptám,jo?
  4) Vám se někdy nechtělo sexovat? To neznám!
  5) To jako že bych udělala "uh uh" a předstírala totální odrovnání? To by neprošlo

  superkarma: 0 09.10.2008, 16:35:48
 14. [81] Andri [*]

  1.vyhoviem mu,ale predtým sa budem snažiť ho od toho odhovoriť, 2.nie
  3.nemyslím si to
  4.asi je to trochu sebecké a násilné
  5.vášeň aj keď predstieraná určite urýchly priebeh

  superkarma: 0 09.10.2008, 14:49:52
 15. avatar
  [80] Zdendula [*]

  1)pokud opravdu naléhá tak chci brzy také :-)
  2)nepoužila
  3)hloupost
  4)můj švagr má pravidlo že která si ho nepostaví tak ta si ho nezaslouží, myslím že to platí i obráceně - pokud se mi nechce a partner mne i přezto nedokáže svést tak má smůlu
  5) určitě není

  superkarma: 0 09.10.2008, 14:41:35
 16. [79] sative [*]

  1. zamknu se v ložnici
  2. ne - mám vždy originální výmluvy
  3. já dosahnu orgasmu rychle pokaždé
  4. na občasný záchvat sobectví má nárok každý
  5. takového hereckého výkonu nejsem schopna

  superkarma: 0 09.10.2008, 14:36:55
 17. avatar
  [78] Subinka [*]

  1) dame si rychlovku
  2) ne a navic na bolest hlavy je nejlepsi lek sex
  3) nic takoveho jsem nezpozorovala
  4) zalezi na domluve, ale ano pokud jeden z partneru je unaveny a sex odmitne a druhy na nem trva, je to sobecke
  5) rozhodne ne, to je cesta do pekel

  superkarma: 0 09.10.2008, 14:34:21
 18. [77] Goldenhair [*]

  1. dám mu peníze, aby mohl jít do bordelu
  2. neé
  3. to se jí jenom zdá, že je to rychlejší
  4. partnerovi se musí vždycky vyhovět
  5. jo to je

  superkarma: 0 09.10.2008, 14:30:01
 19. [76] beruska2 [*]

  1. řeknu svůj názor
  2. ne
  3. nevěřím tomu
  4. jednou ustoupí jeden, jindy druhý
  5. ne, určitě ne.

  superkarma: 0 09.10.2008, 13:56:07
 20. avatar
  [73] Solei [*]

  1. nic nebude
  2. ne
  3. únava = žádný orgasmus
  4. sobecké
  5. není, praktikovat to lze jen ve výjimečných případech

  superkarma: 0 09.10.2008, 13:32:32
 21. [72] MartinaC [*]

  1. řeknu to narovinu a jdu spat
  2. Pano
  3. blbost
  4. no kdyz nechce manzel tak ho svedu, kdyz nechci ja tak to je tak 50/50:o)
  5. urcite ne, kdyz uz se zacne tak si to clovek uzije:o)

  superkarma: 0 09.10.2008, 13:22:34
 22. avatar
  [71] malá paní [*]

  1.nevyhraje
  2.ne bolí mě něco jiného
  3.možná,že jo bude to mít dřív za sebou
  4.jak kdy
  5.určitě ne/neumím předstírat/

  superkarma: 0 09.10.2008, 12:46:51
 23. avatar
  [70] sasajitka [*]

  1. Nijak jdu spát
  2. Tohle sem zatím nepoužila
  3. No to si nemyslím
  4. Ano, ale neměli by to přehánět
  5. Určitě ne

  superkarma: 0 09.10.2008, 12:38:28
 24. avatar
  [69] ToraToraTora [*]

  1. Klasika, řeknu mu, ať si ho vyhoní do kelímku, že si to ráno vypiju
  2. Ne, používá ho on...já si přisadím, že nemám co na sebe
  3. Sex s opravdu unavenou ženou je spíš nekrofilie. Než být za mrtvolu, tak radši bod 1.
  4. Proč obtěžovat partnera, od čeho jsou kamarádi?
  5.Jo a jemu se ten předstíraný orgasmus bude tak líbit, že bude naléhat o přídavek. Kam bysme se dostali?

  superkarma: 0 09.10.2008, 12:32:57
 25. [68] dkd [*]

  1. tose mi ještě nestalo
  2. ne
  3. že je to blbost
  4. ano
  5. ne

  superkarma: 0 09.10.2008, 12:18:12
 26. [67] Tini [*]

  1. me se chce vzdy!!!! a kdyby naaaaahodou treba onemocnela, tak vim, ze on je ten posledni kdo by nalehal!
  2. Na bolest hlavy je sex nejlepsi....
  3. Tak to nevim, ja ho mam skoro pokazde...a sex je pro mne velice energetizujici, takze na unavu to prave
  4. Myslim, ze ano ale musi s tim obe strany souhlasit.
  5. S mym pritelem urcite ne

  superkarma: 0 09.10.2008, 12:07:43
 27. avatar
  [66] Evikus [*]

  Manx: No kdyby se svůdně hladila nějaká mladá, hubená, pěkná ženština, tak by to ještě šlo, ale umíš si představit ženu středního věku s kyprými tvary, kterak zacloní svou postavou celou televizi a začne se ošmatlávat

  superkarma: 0 09.10.2008, 11:50:54
 28. [65] atej [*]

  1) slíbím že mu to nahradím jindy
  2) párkrát ano, ale ne proto že by se mi nechtělo - hodně trpím na migrény
  3) rozhodně ne
  4) umíme se domluvit, ikdyž většinou vycházím vstříct já
  5) nemám zapotřebí

  superkarma: 0 09.10.2008, 11:38:47
 29. avatar
  [63] veet [*]

  1. jak kdy, záleží na tom jak jsem unavená
  2. ne
  3. nesmysl
  4. nic se nemá přehánět
  5. ne, buď vášeň je nebo není

  superkarma: 0 09.10.2008, 11:37:02
 30. [62] Vlasta Hrušková [*]

  1)Odložíme po domluvě sex jindy
  2)ano
  3) mohu potvrdit
  4) podle zkušeností se mají domluvit, protože jednostranný sex vede k většímu odcizení
  5)hodně žen tohle to preferuje pro klid v manželství,ale správné to není

  superkarma: 0 09.10.2008, 11:26:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme