A máme tady dnešní soutěž. Omlouvám se za malé zdržení, ale po pár dnech dovolené ne a ne nastartovat. Myšlenkami jsem ještě úplně jinde, přesto jsem pro vás malou soutěž vyplodila.

A bude to soutěž ze všech nejjednodušších ta nejjednodušší. Stačí poznat fotografii a poté už jen dobře zapátrat – a správně zodpovědět na otázky.

Na fotografii je postava, která bez deštníku neudělala ani krok.
Určete správně tyto odpovědi

foto

1. Jméno filmové postavy
2. Civilní jméno
3. Bez které další součásti oděvu neudělal tento človíček ani krok (nápověda-kouzelné)
4. V koprodukci s kterou zemí tento seriál (a také film) vznikl?
5. V kterém roce byl natočen „první pilotní díl“.
6. V tomto snímku (ať už v seriálovém nebo filmovém) se vystřídala celá řada populárních herců. Hrál tam i Jan Werich? (odpovězte ano/ne)
7.Co měli s tímto dílem společného pánové Ota Hofman a Jindřich Polák? Kdo to byli?

Tak myslím, že zejména poslední otázka napoví vše. Tak už jen určit podle fotky o koho jde a odpovědi půjdou jako na drátku. Pište je prosím v řadě za sebou do odpovědního boxu.

Odpovědní box KLIKNI

Co můžete vyhrát?

V naší hádanakové soutěži můžete získat opět dvě ceny. Opět jde o krásné kosmetické dárky, tentokrát od firem AVON a MAYBELINE. Konkrétně o dárkovou tašku MAYBELINE obsahující například řasenku či lak na nehty a vůni Pure O2 od AVONU.

soutez

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 24. 9. 2012 do 24. 10. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o vůni Pure O2 od AVONU, pokud odpovíte správně alespoň na 10 hádanek, zařadíte se také do slosování o dárkovou tašku MAYBELINE.

Reklama