Zda byli všichni přítomní tatínci, na které se vás dnes zeptám, u porodu, to nevím. Každopádně do soutěžní rubriky nám zapadají.

Máme tady opět naši šťastnou sedmičku otázek.
Postupně vám představím sedm tatínků, a myslím si, že podle celkem dobře uvedených základních údajů už pro vás bude hračka určit jejich jména. Jsou hodně známá :(

První tatínek

Jde o tatínka, který plodí samé dcery. Co se ví, tak má čtyři a ta třetí v pořadí šla teď nedávno za velkého zájmu médií do první třídy. Možná když se ráno vypravovala, tak ji tatínek zazpíval na cestu, protože má zlato v hrdle, které mu závidí i slavíci. (úctyhodný počet těchto ptáčků má i doma :)
Napište jméno tohoto tatínka.

Druhý tatínek

Tak tento tatínek je pěkný divoch. No prostě rocker :) Se čtyřmi ženami má čtyři děti, z nichž to poslední se narodilo letos v srpnu. Takže na procházky s kočárkem bude chodit převážně na podzim, to už bude chladno, jen aby si nezapomněl „kabát.“
Napište jméno tohoto divocha.

Třetí tatínek

A máme tu tatínka, prozradím, že pohybujícího se v politice, jenž má z prvního manželství dnes už dospělého syna, a z druhého manželství se svou o několik let mladší tlumočnicí, která o něm prohlásila, že má sexy mozek, má tříletou dceru.
Napište jméno tatínka se sexy mozkem (ale už ne tak sexy postavou:)  

Čtvrtý tatínek

Tento tatínek je tak trochu zvláštní. Oženil se velmi mladý a s manželkou měl dvě dcery. Pak najednou po čase zjistil, že ho přitahují muži, a tak se s manželkou rozvedl a dnes žije v registrovaném partnerství. Měl by být šťastný, kdyby ho nepostihla nemoc zvaná leukémie. Dříve hodně moderoval, dnes už míň.
Napište jeho jméno

Pátý tatínek

Smutný případ. V podstatě ještě mladý člověk, avšak trpící maniodepresivní psychózou. Zemřel zcela nečekaně a zanechal po sobě tři dcery, z prvního manželství dvě dospělé, z druhého teprve čtyřletou dcerku. Bylo mu teprve 45 let. Shalom Israel…
Znáte jeho jméno?

Šestý tatínek

Tak ze smutku zpátky k humoru, někdy až kontroverznímu. Praštěný, střelený, veřejností nenáviděný, bulvárem profláknutý, (bulvár se stal nakonec i jeho denním chlebem) … tak to je ve zkratce popis tatínka, který má rád nadevše jídlo a svoji dcerku, která se mu narodila vloni v červnu a u níž nikomu nedovolí, aby jí říkal protekční spratek, jako jemu.
Napište jméno stále ještě novopečeného (a vypečeného) tatínka.

Sedmý tatínek

A máme tady dalšího vykutáleného ptáčka. Známého a vlivného podnikatele, jehož nevěru propírají snad všechna média. Jeho manželku, známou černovlasou moderátorku, se kterou má jedno dítě, čtyřletého syna, zpráva o tom, že čeká dítě s milenkou, velmi ranila. A to by šlo u něho celkem už o páté dítě v pořadí. Jó, ženský letí na prachy.
Napište jméno tohoto záletníka.

Celá jména všech sedmi tatínků napište v řadě za sebou do odpovědního boxu.

ODPOVĚDNÍ BOX KLIKNI

Jestli jste odpovídaly správně, se dozvíte zítra, 19. 9. - v dopoledních novinkách.

Co můžete vyhrát?

V této hádankové soutěži můžete získat jako vždy dvě ceny. Tentokrát je to jsou krásné kosmetické dárky od firem WELEDA a L´ORÉAL. Konkrétně rakytníkové vyživující tělové mléko WELEDA SANDDORN v balíčku s malým růžovým pěstícím tělovým mlékem WELEDA WILDROSE, hlavní cenou je pak luxusní kazeta L´ORÉAL NUTRI-GOLD, ve které najdete extra výživový oční krém a extra výživový denní krém.

w

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 21. 8. 2012 do 21. 9. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 6 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček WELEDA, pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kazetu L´ORÉAL NUTRI-GOLD.

l

Reklama