Kolem soutěže Česká Miss se poslední dobou vznášelo mnoho otazníků. Jak to bude s jejím pokračováním? Jasno začíná do věci vnášet její nové vedení. Soutěž Česká Miss nekončí, ale v příštím roce se prý objeví v úplně nové podobě.

Nově soutěž povedou Martin Ditmar a Eva Čerešňáková, Česká vicemiss 2007, kteří se společně s dalšími investory rozhodli soutěž Česká Miss zachránit. A prohlašují, že je jejich cílem pozdvihnout národní soutěž krásy s mnohaletou tradicí na vyšší úroveň a dodat jí šmrnc a glanc, které v posledních letech postrádala.

vedenimiss

Eva Čerešňáková a Martin Ditmar. Zdroj foto: tisková zpráva

Nová podoba soutěže Česká Miss má být více zaměřena na online obsah i komunikaci, představí odlišnou dramaturgii, nové nápady a bude podstatně více pracovat s finalistkami.

„Intenzivně pracujeme na novém konceptu a brzy bude detailněji představen na tiskové konferenci. Česká Miss 2017 bude úplně jiná, atraktivnější, zábavnější a s mezinárodním přesahem. Součástí soutěže bude i výraznější charitativní zaměření,“ uvádí Eva Čerešňáková, výkonná ředitelka soutěže, která si světem soutěže krásy prošla na vlastní kůži a o své cestě za snem vydala úspěšnou knihu MISS, sny vs. realita. Martin Ditmar doplňuje: „Jsme  odhodláni nový ročník uspořádat a soutěž na lepší úroveň opět pozdvihnout.“

Již tento týden tak budou spuštěny přihlášky do nového ročníku soutěže, castingy proběhnou na přelomu listopadu a prosince v obchodních centrech po celé České republice. Termín finále je plánován na duben.

Reklama