Sousedské vztahy mohou být vypjaté, přátelské či vskutku netradiční. Neobvyklé a především peprné soužití s lidmi v domě má mladý pár Karolína a Robert.

„V novém bytě nejsme nikterak dlouho. I tak to stačilo, abychom poznali něco, co pro nás ještě donedávna bylo neznámě a možná trochu „divné“,“ začíná vyprávět svůj příběh Karolína. Při stěhování se samozřejmě mladý pár obával sousedských vztahů. Jak se později ukázalo, strach byl zcela zbytečný. Jistě je ale nenapadlo, jaké soužití na jednom patře budou prožívat.

postel

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

„Po týdnu, co jsme se nastěhovali, jsme se šli představit lidem, kteří bydlí naproti. Byla jsem ráda, že to byl pár v našem věku. Oba působili moc mile. Hned první večer jsme si po lidské stránce sedli.“ Obě dvojice spolu začali trávit více a více času. Chodili do kina, na večeře a jezdili i na výlety. To nejlepší je ovšem teprve čekalo.

Mohlo by vás zajímat:

„Byla sobota večer a my byli doma. Zazvonili sousedé, jestli něco nevmyslíme. My nikam nechtěli, takže to dopadlo mejdanem u nás. Zprvu to bylo poklidné, pak se to zvrhlo,“ popisuje Karolína. „Jestli za to, co následovalo, mohl alkohol, bujná fantazie, nevybouřené hormony, těžko říct. Najednou jsem se líbala se sousedem a Robert s jeho přítelkyní. Nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo, ale bylo to divné. Přestali jsme, koukali trapně na sebe. Pak jsme se shodli, že bychom mohli zkusit čtyřku. Nikdo z nás neměl tu zkušenost. Samozřejmě jsme se domluvili, že když to někdo bude chtít utnout, končíme s tím.“

Ani jeden ze sousedů, ale žhavý večírek nestopnul. Poklidný sobotní večer se tak proměnil v orgie. „Bylo to divoké a skvělé. S přítelem jsme se shodli, že to bylo fajn. I druhý pár souhlasil. Zavedli jsme proto jednou měsíčně společné „dýchánky“, kde si užíváme sousedských radovánek v trochu jiném smyslu, než je zvykem,“ dodává Karolína na závěr.

Čtěte také:

Reklama