.

Sourozenecké propojení: Vycítila jsem nehodu své sestry

Novinky

Sourozenecké propojení: Vycítila jsem nehodu své sestry

O tom, že jsou sourozenci na dálku propojení, můžeme diskutovat. Občas se ale objeví důkazy, že tomu tak skutečně je - jeden takový příběh zaslala čtenářka Malinke-kote...

Věříte v propojení sourozenců? Čtenářka Malinke-kote cítí, když se její sestře něco vážného přihodí....


Přeji všem pěkný a snad slunečný den,

včéra jsem stále zkoumala jaké že to dnes téma bude a až ráno jsem ho zjistila. Nějak mi to někde uniklo a také proto jsem se rozhodla napsat dnešní opravdu krátký příběh. Co si tak matně pamatuji tak jsem měla snad pouze jen jednu předtuchu, ale ne moc příjemnou. Je to už pár let zpátky, byl asi rok 2004, sakra to to letí. Chystali jsme se se sestrou do školy a já měla špatné tušení. Sestra chodívala v tomto roce dříve do školy než já, protože jezdila už na střední a já byla na základní škole deváté třídy.

Nějak se mi nechtělo do školy, nebylo mi dobře a měla jsem strach, že se něco někomu stane. Nevím proč, ale měla jsem mráz po zádech. V zápětí mi za chvíli volala mamka, že sestru srazilo auto ať jí najdu ve zlatých stránkách číslo k taťkovi do práce. V ten den byli oba dva v práci. Když jsem jí číslo našla a volala zpátky, tak jsem byla hodně vyklepaná a měla jsem ještě větší strach než předtím, kdy jsem vycítila, že se něco stane a tak jsem zůstala doma. Nezmohla jsem jít ani do školy a tak jsem zůstala doma a čekala co se jí doopravdy stalo a jestli je v pořádku. Naštěstí vyvázla jen s modřinami a se zlomenou nohou, ale její kamarádka, která to schytala ještě více, protože byla blíže k tomu autu tak bohužel dostala šrouby do nohy. Moc nepříjemná záležitost a člověk s tímto dlouhodobě marodí. Dokonce i sestra se zlomenou nohou marodila půl roku.

Tak to je asi tak vše, kdy jsem někdy nějakou předtuchu měla. Zda ještě nějaká byla to už si bohužel nepamatuji. Jedinou tuto nepříjemnou událost si pamatuji jak kdyby se to stalo včéra. Užijte si dnešní krásný a snad teplý den, já se odkláním zase na zahrádku :-)

Malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22.6.2012: Máte šestý smysl?

  • Měla jste někdy tušení?
  • Cítíte v kostech, že se nějaká událost stane?
  • Dostáváte od „Osudu“ varovné signály?

Popište mi konkrétní příběhy, které se vám staly a vy jste tušila, že to tak dopadne, ať už to dopadlo dobře či špatně. Příspěvky mi posílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže), a to nejpozději 22.6.2012 do 15.00 hodin. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na uveřejnění a také šanci na získání dárku, kterým je tentokrát vpravdě osudová hra - dřevěné Šachy od firmy Albi.

sachy

   
22.06.2012 - Čtenářské příspěvky - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

  1. avatar
    [10] marianaant [*]

    U sourozenců to je většinou u dvojčat.

    superkarma: 0 24.06.2012, 15:07:41
  2. [9] Trefa [*]

    Trefa:dcera jsi ve skole pri telocviku zlomila nohu.rano se ji nechtelo vztavat.ale ja hned jsem ji vyhnala z postele.a ona my rekla mami jestli se my neco stane tak za to muzes ty.kdyz jsem se dovedela co se stalo ,nebylo me prijemne.

    superkarma: 0 23.06.2012, 22:45:28
  3. avatar
    [8] tajnostii [*]

    Třeba to funguje,ale né u měSml30

    superkarma: 0 23.06.2012, 07:36:43
  4. avatar
    [7] malinke-kote [*]

    ještě jsem si vzpomněla na jednu předtuchu, kterou jsem nestihla napsat do článku a tak to napíšu alespoň sem ... ta předtucha se týká mé sestry. Byla ve škole a tušila že jí umírá andulka. Prostě se sebrala ze školy dříve a běžela domu - tedy napřed jela trolejbusem a potom rychle domu - Vzala andulku do ruky a ona jí vzápětí zachvíli umřela. Jako kdyby andulka tušila že se blíží její konec a ví že jede sesrtra domu aby jí naposledy pochovala a ono se opravdu tak stalo. 

    Nevím ale já na předtuchy docela věřím a tohle nebylo jen štěští, že se tak stalo ale opravdová předtucha že andulka chtěla aby jí sestra naposledy pochovala a sestra chtěla to samé. Během té chviličky co jí měla v náruči zemřela.

    superkarma: 1 22.06.2012, 18:13:17
  5. avatar
    [6] SNÍŽEK [*]

    ekleinovka — #4 rodič a dítě-ano,to funguje,bylo mi hrozně zle,v době kdy syn umíral.Sml15

    superkarma: 1 22.06.2012, 17:54:58
  6. avatar
    [5] ladouch [*]

    Takové spojení nemusí fungovat jen u dvojčat, ale i sourozenců, kteří nejsou dvojčata.Sml22

    superkarma: 0 22.06.2012, 17:47:51
  7. avatar
    [4] ekleinovka [*]

    Určitě propojení funguje -i jako rodič a dítě

    1. na komentář reaguje SNÍŽEK — #6
    superkarma: 1 22.06.2012, 14:17:44
  8. avatar
    [3] hubajda [*]

    petulka132 — #2 ja si myslim ze ac jsou dvojcata ze to tak nemusi byt

    superkarma: 0 22.06.2012, 13:00:17
  9. [2] petulka132 [*]

    No ale třeba můj přítel je z dvojčat a navzájem spolu dobře vychází ale když měl jeden z nich nehodu nebo když se něco stalo tak to ten druhý nikdy necítil...

    1. na komentář reaguje hubajda — #3
    superkarma: 0 22.06.2012, 12:36:19
  10. avatar
    [1] átéčko [*]

    Jo, tak tohle mi připomnělo chvíle, které jsem zažívala, když syn jezdil s kamarádem na kole a mně zabylo špatně. Měla jsem najednou šílený strach a myslela jsem na něj. Říkala jsem si, že nebudu zmatkovat, že je v pořádku. Že ještě vyvyenčím psa a pak teprve budu pátrat. Přišla jsem domů a na gauči ležel schoulený syn. V tu chvíli mi přestalo být špatně. Hned jsem zjišťovala, co se u stalo. Jeli s kamarádem z kopce a do cesty jim vběhl pes. Při snaze vyhnout se mu a neublížit, sjel z cesty a naboural. Našla jsem na něm pár míst, která nevypadala dobře, tak jsem ho vzala do nemocnice. Intuitivně jsem mui dala i správný homeopatický lék, jak mi potvrdila lékařka později.

    Měl otřes mozku, naražený bok a zlomenou klíční kost.

    Tenhle hnusný pocit obas mívám, ale není tak intenzvní.

    superkarma: 0 22.06.2012, 12:10:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme