Vztahy

Šoulet

Kámen úrazu nastal ve chvíli, kdy jsem s rozzářenýma očima přišla za partnerem, ať mi teda navalí klíčky od auta, že ho odvezu domů. Jeho reakce mě dostala do kolen. Podíval se na mně s výrazem, jako kdybych po něm chtěla něco neskutečného, a odvětil, že mě(!) do provozu nepustí. Prý máme jen jedno auto a on mě má strašně moc rád na to, abych se zabila a další nesmysly. Najednou jsem zjistila, jak šíleně mě miluje (i když asi o něco míň než červeného Golfa, který nám stojí před barákem). V tu chvíli jsem si vzpomněla na rodiče, kteří spolu vedou celoživotní válku na téma: "Kdo bude řídit auto?“. Asi to bude problém celého ženského pokolení. Proč nám chlapi auta nechtějí půjčovat? Nabízí se mi dvě odpovědi: a) skutečně si svých miláčků na čtyřech kolech váží víc než nás žen nebo b) mají strach, abychom je my, slabé a neschopné ženy, náhodou za volantem neporazily.
No, a jak to u nás doma dopadlo? Protože jsem ženská jako každá jiná, dala jsem tomu svému ultimátum: buď mi koupí vlastní auto (protože „přece jsem si nedělala řidičák do šuplíku“) nebo mi občas toho svého miláčka půjčí. Co myslíte, kterou z možností si vybral?


Petra Svobodová
   
21.04.2000 - Láska a vztahy - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [6] hubajda [*]

  Ťapina — #3 muj muz me take pusti za volant

  superkarma: 0 29.09.2012, 22:25:25
 2. avatar
  [5] Andula [*]

  Ťapina: on neridi, ja taky ne, takze bychom na tzom byli stejne, pokud jednou dojde na auto

  superkarma: 0 09.12.2003, 14:42:26
 3. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Jo a kterou z možností že si vybral?

  superkarma: 0 08.12.2003, 13:39:47
 4. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Tak doufám, že mě partner za volant pustí. Já jsem naštěstí tak sebekritická, že je mi jasné, že to nebude hned v městském provozu, ale pro začátek někde na venkově.

  1. na komentář reaguje hubajda — #6
  superkarma: 0 01.12.2003, 13:49:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme