Milé ženy-in, takový už život je, že i Barracuda teď volá SOS a žádá vás o názor. Je to těžké, možná to bude nesrozumitelné. Jedná se o dva chlapy. Teď si asi většina z vás povzdychne něco ve smyslu: už zase, ale vydržte.

Jeden je můj bývalý, už jsem tu o něm psala. Dva roky s ním byly jako jízda na horské dráze. Jednou cukr, jednou bič. Jenomže on se teď dost změnil (teď asi otáčíte oči v sloup – chlap se nezmění...). Chová se úplně jinak, říká, že pochopil, že se takhle chovat nemůže, že se ptal kamarádů a ti mu potvrdili, že s takovým chováním by je jejich přítelkyně taky poslaly do patřičných míst. Mám pro něj pořád slabost, pořád ho mám ráda. Vlastně teď je to poprvé, co mi dal najevo city. Další věc je, že se mi vždycky moc líbil, o takovým chlapovi jsem snila. Je fakt, že jsem na něj vždy žárlila a trápilo mě to.

A teď ten druhý – můj současný (nový) přítel. Je hrozně hodný, pozorný, udělá pro mě téměř co chci. Nic pro něj není problém. Hrozně si mě tím získal. Vím, že mě miluje. Já ho mám šíleně ráda, je mi s ním dobře, ale nemá to tu jiskru. Možná proto, že on je tak šíleně nekonfliktní, až to člověka vytáčí. Je fakt, že mě vzhledově nepřitahuje tak, jako můj ex. Ale i přitažlivost má přece ve vztahu svou důležitost. Nebo se pletu?

No, a blížíme se do finiše. Možná si říkáte, že nevím, co chci, nebo že jsem tak hloupá, že mi to patří. K bývalému mě táhne spíš srdce a taky ty dva prožité roky (nebylo to jen zlé). K tomu druhému mě táhne srdce jen trochu, spíš je to o rozumu, říkám si, že tam to neklapalo, tak je čas jít dál atd. Ale napište mi prosím svůj názor. Je to těžké, protože zde nemůžu napsat vše, vy mě neznáte a nemáte tak možnost úplně objektivního posouzení. Ale zkuste to.

Máte s takovým rozhodováním zkušenosti?

Zdraví vás čtenářka Barracuda


Milá Barracudo,
divila byste se, jak dobře se dá člověk poznat z diskusního serveru. Já si troufnu říct, že už vás znám. Takže vám do toho budu klidně kecat.

Kdo přebírá, přebere, znáte to. Jestli se vrátíte k bývalému, bude to kolosální blbost, jsem chlap a vím, jak to dopadá. Vydrží mu to možná i půl roku a budete zpět. Kolikrát vás váš ex pochválil za to, jak vypadáte? Kolikrát vám pomohl s nákupem a kolikrát byl nezištně milý?

A kolikrát dělá tyhle věci váš současný partner? Vyberte si – buď chcete doma samce, který vám nepomůže a bude prohlubovat vaše komplexy, nebo chcete někoho do života. Je to na vás.

Na druhou stranu chápu, že pokud jde o typ „hodného chlapce“, je už skoro lepší zlobivej chlap. Ale pozor, aby to nebyl zlobivej kluk. Na to si taky dejte pozor. Zjistěte si, který z nich je chlap a který kluk. To vám pomůže při rozhodování. Já jsem ale pro toho nového.

P. S.: Z adresy redakce@zena-in.cz zdravím i vaše psy!

Reklama