Milá redakce a ženy-in!

Můj problém není nic nového pod sluncem. Ale docela mi dává zabrat. Dokud se mi to nestalo, netušila jsem... nenapadlo mě, že by se něco takového mohlo stát. A jak to bude těžké.

Mám přítele. Mám ho moc ráda. Strašně moc. On mě má taky rád.

A ještě jednu má rád. Ano, nic nového pod sluncem, já vím. Přesto nevím, jak se s tím vyrovnat, co dělat, jestli vůbec jde něco. Když mi řekl o té druhé, byl to šok, naprosto nečekané, bez varování... nebo jsem možná blbá a přehlédla signály? Jenže všechno bylo dobré, fantastické! Nechápu. Říká, že miluje nás obě. Že nechce ztratit ani jednu z nás. Vidíte, jak píšu. Nejsme my! Je on a já, a ona!!

Řekl mi o ní před dvěma dny. Pokouším se s tím nějak vypořádat, ale nejde to. Neumím si představit že bych ho ztratila. Ale taky nedokážu žít takhle. Je brzy, ale myslím, že tohle se nezmění. Není to žárlivost a nejsem majetnická, ale nejsem harémový typ. Dělit se o něj s další ženou či ženami nedokážu. Ale taky nedokážu přestat mít ho ráda.

Přítel vypadá, jako by se mu ulevilo, že je „to“ venku, a chová se... divně. Vypráví mi o ní, jak je úžasná, v čem je mi podobná a v čem jiná, co jí chybí, a co mám zase já a ona ne... je to strašné a on vypadá spokojeně. Nechci to poslouchat! Žijeme spolu něco přes půl roku, takže jsme spolu, ale tamta je jeho kolegyně v práci, takže s ní je část dne a část dne pak se mnou. Včera mu volala, večer, na mobil. Normálně to vzal a povídal si s ní přede mnou. Mluvil s ní s takovou něhou a úsměvem, jako mluvívá se mnou. :-(

Když mi došlo, s kým mluví, odešla jsem z místnosti. Vím, že není dobré být protivná, nedělám scény, ani to nemám v povaze, všechno dusím v sobě, ale bolí mě to... Chvílemi mám chuť křičet... Nevím, jak to vydržím a jestli vůbec jde něco dělat. V noci nemůžu spát, ležím vedle něj a nejsem schopná uspořádat myšlenky. :-( Možná by bylo lepší na čas někam odjet... než se to uklidní, než se uklidním já? Jenže mám pocit, jako bych tím vyklidila a nechala volné pole té druhé.

Hanka


Milá Hanko!

Nikam neodjíždějte a počkejte si na slova podpory od našich čtenářek. Tak nějak mám dojem, že stlučou kříž a pomůžou vám toho vašeho výtečníka srovnat do latě. Myslím, že už hoří i pochodně, takže to bude rychlé. :) Tohle tu ještě nikomu neprošlo. :)

Máte nějakou starost? Žena-in se postará! Redakce@zena-in.cz!

Reklama