Je to takové hodně intimní téma. Ale potřebovala bych vědět, jak jsou na tom ostatní ženy. Máme s manželem v poslední době trochu problémy, pokud jde o sex.

Jsem na mateřské se dvěma dětmi. Staršímu jsou dva roky a mladší je ještě miminko. Asi nemusím vysvětlovat, že jsem vždycky večer docela utahaná. Dávají mi zabrat.

Bohužel, můj manžel patří mezi ty muže, kteří mají hodně rádi sex. Přiznávám, že i já se miluji ráda a dřív jsem kvůli tomu problémy neměli. Ale v poslední době se cítím nějak víc unavená, nebo co. Prostě na to nemám chuť tak často jako dřív.

Večer, když děti konečně usnou a jdeme spát, jsem už tak utahaná, že chci jen spát. Ale manžel se většinou chce ještě milovat. Někdy ho odmítnu, vysvětlím mu, že dneska ne, ale nemůžu to dělat moc často, protože on je pak vždycky naštvaný. Tak se mu vždycky snažím vyhovět.

On je ale maximalista a myslí si, že mě pokaždé musí dovést až k vyvrcholení. Dřív se to pokaždé podařilo, neměla jsem s dosažením orgasmu problémy, ale v posledních týdnech mi to nějak nejde. Třeba se mi to milování i líbí, ale vím, že orgasmus mít nebudu. Poznám to. A on se snaží. Kolikrát to trvá strašně dlouho, já už nemyslím na nic jiného než na to, že bych spala, a on nepřestává.

No a včera jsem poprvé udělala něco, co jsem zatím nikdy neudělala. Prostě jsem to nahrála. Zavzdychala jsem, jako že už hotovo. Ale asi nejsem moc dobrá herečka, protože on to poznal a strašně se urazil. Že prý z něj dělám blbce, že ho klamu, že něco takového normální žena nikdy neudělá.

Vysvětlovala jsem mu, že jsem prostě utahaná, že mě jeho neustálý sexuální apetit vyčerpává, prosila jsem ho, aby to pochopil, ale tím jsem asi ještě přilila olej do ohně.

Je na mě opravdu hodně naštvaný a já teď nevím, co s tím. Říká, že pro něj je to strašný, když se snaží, chce, abych to vždycky měla se vším všudy, abych si to hezky užila a já že ho podvádím. A jestli by se mi víc líbilo, kdyby uspokojil sám sebe a na mě se pak vykašlal.

Chtěla jsem se zeptat – opravdu jsem podvodnice? Udělala někdy některá z vás něco takového? A poznal to váš partner? A když jo, jak jste to vyřešili? Já si nemůžu pomoct, ale mám dojem, že ten můj tomu přikládá větší význam, než jaký to má. Není schopen pochopit, že mi kolikrát stačí jen ten pocit, že jsme spolu, že je mi s ním hezky, že to vyvrcholení pokaždé mít nemusím.

Ach jo. Připadám si fakt nemožná.

Reklama