Vztahy

SOS Taky předstíráte orgasmus?

 

Je to takové hodně intimní téma. Ale potřebovala bych vědět, jak jsou na tom ostatní ženy. Máme s manželem v poslední době trochu problémy, pokud jde o sex.

Jsem na mateřské se dvěma dětmi. Staršímu jsou dva roky a mladší je ještě miminko. Asi nemusím vysvětlovat, že jsem vždycky večer docela utahaná. Dávají mi zabrat.

Bohužel, můj manžel patří mezi ty muže, kteří mají hodně rádi sex. Přiznávám, že i já se miluji ráda a dřív jsem kvůli tomu problémy neměli. Ale v poslední době se cítím nějak víc unavená, nebo co. Prostě na to nemám chuť tak často jako dřív.

Večer, když děti konečně usnou a jdeme spát, jsem už tak utahaná, že chci jen spát. Ale manžel se většinou chce ještě milovat. Někdy ho odmítnu, vysvětlím mu, že dneska ne, ale nemůžu to dělat moc často, protože on je pak vždycky naštvaný. Tak se mu vždycky snažím vyhovět.

On je ale maximalista a myslí si, že mě pokaždé musí dovést až k vyvrcholení. Dřív se to pokaždé podařilo, neměla jsem s dosažením orgasmu problémy, ale v posledních týdnech mi to nějak nejde. Třeba se mi to milování i líbí, ale vím, že orgasmus mít nebudu. Poznám to. A on se snaží. Kolikrát to trvá strašně dlouho, já už nemyslím na nic jiného než na to, že bych spala, a on nepřestává.

No a včera jsem poprvé udělala něco, co jsem zatím nikdy neudělala. Prostě jsem to nahrála. Zavzdychala jsem, jako že už hotovo. Ale asi nejsem moc dobrá herečka, protože on to poznal a strašně se urazil. Že prý z něj dělám blbce, že ho klamu, že něco takového normální žena nikdy neudělá.

Vysvětlovala jsem mu, že jsem prostě utahaná, že mě jeho neustálý sexuální apetit vyčerpává, prosila jsem ho, aby to pochopil, ale tím jsem asi ještě přilila olej do ohně.

Je na mě opravdu hodně naštvaný a já teď nevím, co s tím. Říká, že pro něj je to strašný, když se snaží, chce, abych to vždycky měla se vším všudy, abych si to hezky užila a já že ho podvádím. A jestli by se mi víc líbilo, kdyby uspokojil sám sebe a na mě se pak vykašlal.

Chtěla jsem se zeptat – opravdu jsem podvodnice? Udělala někdy některá z vás něco takového? A poznal to váš partner? A když jo, jak jste to vyřešili? Já si nemůžu pomoct, ale mám dojem, že ten můj tomu přikládá větší význam, než jaký to má. Není schopen pochopit, že mi kolikrát stačí jen ten pocit, že jsme spolu, že je mi s ním hezky, že to vyvrcholení pokaždé mít nemusím.

Ach jo. Připadám si fakt nemožná.

   
09.08.2005 - Láska a vztahy - autor: Jaroslava Machálková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [59] oalison [*]

  S přítelem jsme půl roku a zatím jsem předstírala jen jednou. Není na tom nic špatného, nejsme roboti aby jsme si mohli naprogramovat, kdy se nám chce a kdy nechce a kdy TO mít budem nebo nebudem. Tvůj manžel by si tohle měl uvědomit, píšeš že se vždy milujete večer, co takhle jeden den nechat pohlídat děti někým jiným ( kamarádka, rodiče, sousedka ) a užít si to jindy a jinak, napustit si vanu, dopřát si masáž atd. Jsi si jistá že se dost manžel věnuje předehře? Někdy i to ovlivňuje, pokud nejsi dost připravená, orgasmus mít nebudeš. Taky to asi dost plyne z tvých pocitů, jsi unavená, vystresovaná to se pak těžko uvolníš.
  Zkus relaxovat a s manželem se někdy mazlit jen tak bez toho, že něco musí být.
  Musím říct, že teda můj přítel je skvělý, když jsme unavení nebo někdo z nás nemá chuť, tak se jen hladíme a pusinkujeme a usneme si v náručí, no a někdy tu chuť i dostaneme:) Je to hlavně o toleranci a nemyslet jenom na sebe.

  Jo a když ti manžel řekne jestli si to má udělat sám? Klidně mu řekni jo. Není na tom nic špatného, jemu se uleví a ty budeš mít klid:)

  superkarma: 0 04.11.2005, 14:43:08

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [58] Radka JS [*]

  Co vlastně je orgasmus??
  Každá to má jinak. Někdo silnější někdo méně..
  Já měla nějakou dobu zdravotní problémy a ani bych neveřila, jak všechno souvisí se vším!
  Teď jsem už OK a užívám si to.
  Přiznám ale, že jsem předstírala, ale řekla bych, že to nikdy nepoznal. Někdy taky nemám chuť, ale přemůžu se.
  Jak vlastně prožíváte orgasmus?

  superkarma: 0 10.08.2005, 17:32:35
 2. [57] mladostradost [*]

  vážení, mám taky ten problém. jsem vdaná 22 let.manžela mám ráda, ale někdy to je na mrtvici.sex vyžaduje skoro denně, já takovou potřebu nemám.snažím se mu vyhovět,líbí se mi to, ale orgasmus taky pokaždé nemám. většinou řeknu přímo,že to nejde.Problém je že manžel sex chce, ale chce abych na něj měla náladu i já.a třeba se milujeme 5 dní po sobě, pak 3 dny to nevyjde/ usnu, je na pivu apod/ a už je dusno.už mi dává najevo, že se mnou je zase HOVNO / tak doslova /to mě jen vytočí a nálada na sex je v ...

  superkarma: 0 10.08.2005, 08:45:53
 3. avatar
  [56] malenina [*]

  Nlada69: To máte doma důchodce, chudinky unavený Můj maká od rána do večera, já vstávám v 5 ráno, synátor je v pubertě, takže přichází v úvahu po 23. hod. a jak to sviští . Nebude to tak asi věčně, ale zatím

  superkarma: 0 10.08.2005, 07:58:31
 4. avatar
  [55] Linde [*]

  hm, smutné. Občas taky zahraju, protože pak je to rychleji za mnou. Ale míváme nepsanou domluvu - na rovinu mu řeknu, že nemám chuť a tak ať je to rychle za mnou. Zamumle něco o frigidce, ale bývá to rychlé a milosrdné. Pokud tedy období nezájmu trvá dlouho, musím kapku oživnout, aby nebyl moc naštvaný. Ale když mám chuť, je to super.

  superkarma: 0 10.08.2005, 06:11:19
 5. avatar
  [54] Suzanne [*]

  Eva_Fl: musíš si udělat seznam a odškrtávat - ty, co nevědí, co to je, nepíšou, že nepředstírají.

  superkarma: 0 10.08.2005, 00:39:03
 6. avatar
  [51] Eva_CZ [*]

  medved: taky cumim - z-in proste orgasmus NIKDY nepredstira!

  Onehda jsem tady cetla, co zenskejch ani nevi, co orgasmus je.

  superkarma: 0 09.08.2005, 22:36:04
 7. avatar
  [49] medved [*]

  kdo tvrdi, ze ho nikdy nezahral, ho hraje pokazdy
  podle me je to zcela normalni...zapracuj na kvalite hereckeho projevu a bude po problemu

  superkarma: 0 09.08.2005, 22:14:34
 8. avatar
  [43] Vivian [*]

  jiti: sobec? protože ji chce uspokojit?
  on by možná pochopil, že je unavená (kdyby mu to dokázala říct), ale nechápe, proč k němu není upřímná... nevím, co to má společného se sobectvím

  superkarma: 0 09.08.2005, 17:43:17
 9. avatar
  [42] jiti [*]

  tvůj manžel je sobec, musí pochopit že jsi unavená. Zkus si s ním o tom promluvit mimo postel. Mimochodem ti ho závidím, my máme opačnej problém.

  superkarma: 0 09.08.2005, 17:25:54
 10. avatar
  [38] malenina [*]

  Manx: , ale po přečtení některých článků bych na jejich místě spokojená nebyla. ovšem každý se spokojí s něčím jiným

  superkarma: 0 09.08.2005, 16:25:53
 11. avatar
  [36] malenina [*]

  To tady není žádná "zasloužilá manželka" co je se sexem spokojená?

  superkarma: 0 09.08.2005, 16:19:06
 12. avatar
  [35] *daisy* [*]

  Taky jsem predstirala, nijak zvlast, ale kdyz je milenec tak urputne snazivy, a vite, ze to nedojde konce, a prestoze rikate, ze dost, ze to nevadi, on se snazi a snazi a snazi, vy chytate krece do nohou a rukou a zad a kolena a klouby vas boli, a...tak to jsem fakt radsi rekla, ze jako jo Nastesti jsem nehlucna a prakticky bez projevu, takze to nebylo tezky Se soucasnym partnerem znela dohoda, ze zadny hrani , asi jeste ne uplne chape to, ze skutecne je pro me dulezitejsi ten prozitek blizkosti , ale..
  A na druhou stranu je fakt, ze pokud je to jen trosku mozny, tak bych hodila manzovi na krk deticky aspon na den, dva, vikend, at si taky milacky uzije (nepredpokladam, ze jsi tehu chytla ze vzduchu ). Jestli toto manzel nepochopi, a nenabidne nejakou pomoc, prip. nepristoupi na to, ze nektere cinnosti jsou postradatelne, prip. pro neho relativne snadneji proveditelne, a presto bude trvat na castem sexu, jeste navic se vsim vsudy...uf,tak to mas fakt doma sobce

  superkarma: 0 09.08.2005, 16:13:36
 13. avatar
  [34] Vivian [*]

  Myslím, že Annina manžela chápu, taky bych byla naštvaná (nebo minimálně smutná), kdybych zjistila, že ten, komu se snažím udělat radost, ji jen předstírá...

  Taky jsem to kdysi na svého tehdejšího partnera občas hrála, protože jsem byla ještě nezkušená, myslela jsem si, že nepochopí, že se mi to s ním líbí i bez orgasmu a moc jsem ještě nedokázala o sexu mluvit otevřeně, bylo mi osmnáct, dvacet...
  Ale časem jsem pochopila, že předstírat nemá cenu. Když je ženská neuspokojená (a vadí jí to), tak má smysl jedině mluvit, mluvit, mluvit... pokud mu neřekne, že ji neuspokojí, a pokud mu nenapoví, jak by to měl udělat, tak to ten chlap třeba taky nikdy nezjistí a ženská bude pořád jen hrát, což mě osobně připadá docela vyčerpávající. A je smutný, když k sobě dva lidi nedokážou bejt upřímný v těch nejintimnějších chvílích...

  Když nemám náladu (což se teda stává velmi vzácně ), řeknu mu to. Když se mi nelíbí, co dělá, řeknu mu to. Když vím, co by se mi líbilo, řeknu mu to...

  Nemůžeš čekat, až (a jestli vůbec) se ten chlap něčeho dovtípí, uhodne tvoje pocity nebo dloouhým zkoumáním tvých neverbálních projevů zjistí, co máš ráda . Připravuješ se o netušené slasti Buď se přestaneš stydět a otevřeně mu povíš o svých pocitech, nebo se místo rozkoší pokaždé budeš jen modlit, aby už skončil, nebo se budeš celou dobu soustředit na to, abys podala co nejvěrohodnější herecký výkon
  A on to pozná, tomu věř. Není blbej.

  superkarma: 0 09.08.2005, 15:41:36
 14. [32] apina [*]

  jiný grády....sorry za překlepy

  superkarma: 0 09.08.2005, 15:04:28
 15. [31] apina [*]

  Teda, když na sex nemám chut tak se přeci nebudu přetvařovat. Stejně to na tobě ten chlap pozná a jestli tě dobře zná tak pozná, že orgasmus jen hraješ a to se nedivim, že je z toho naštvaný - mužské ego! Zkus mu vysvětlit, že máš milování s ním ráda, ale ne za každou cenu. Sex je záležitost psychiky a taky by se ti mohlo stát, že budeš-li se přemáhat zhnusí se ti milování s ním úplně. Na druhou stranu ho nesmíš zanedbávat, aby ti nezačal chodit za jinou. Zkus navrhnout, že k dalšímu milování dáš podnět ty. Až to budeš opravdu chtát a budeš(prominte mi ten výraz) pořádně nadržená. A to potom to milování bude mít jiní grády!!!

  superkarma: 0 09.08.2005, 15:03:19
 16. [30] xenie [*]

  re.ze: tak mu vysvětli, že pokud by někdo měl být naštvaný, že nemáš orgasmus, tak bys to měla být Ty, ne on ... a pokud to Tobě nevadí, tak co řeší ?

  superkarma: 0 09.08.2005, 15:00:45
 17. [26] xenie [*]

  re.ze: a co manželovi vysvětlit, že orgasmus je sice fajn, ale není povinný, že ho prostě nepotřebuješ ? pokud to nepochopí, tak je sobec, sorry...

  superkarma: 0 09.08.2005, 14:41:01
 18. avatar
  [25] Meander [*]

  re.ze: Radši nebudu o manželství vědět vůbec nic, ale užiju si pořádnej sex, kterej mi rozhodně celodenní pohodu nekazí. Naopak

  superkarma: 0 09.08.2005, 14:32:06
 19. avatar
  [24] Meander [*]

  re.ze: Zase jedna chytrá, zasloužilá manželka...

  superkarma: 0 09.08.2005, 14:30:56
 20. avatar
  [22] Odemětobě [*]

  Já jsem manželovi otevřeně řekla,že jsem opravdu večer unavená a že orgasmus vždy mít nebudu.Že jsem s ním ráda,milování se mi líbí,ale myšlenky se mi pořád toulají u dětí.Pochopil to a postupem času se sex vrátil do normálu.Můj muž je taky vztekloun,takže vím,že je lepší s ním jednat na rovinu a nic nepředstírat,pak je to ještě horší.Zahoď zábrany a mluv na rovinu.Třeba se pohádáte,ale říct to musíš.Ještě mě napadlo,co kdyby se třeba v sobotu odpoledne staral on a ty šla po obědě spát a odpočinula si?

  superkarma: 0 09.08.2005, 14:20:12
 21. avatar
  [21] Meander [*]

  re.ze 15: " Sex mi prostě nemůže skazit každodení pohodu." To je ještě smutnější

  superkarma: 0 09.08.2005, 14:10:46
 22. avatar
  [20] Trinitty20 [*]

  Já zatím neměla potřebu orgasmus předstírat. Ale je mi teprve 21 jsem svobodná bezdětná takže.....

  superkarma: 0 09.08.2005, 14:05:28
 23. avatar
  [19] pohodarka [*]

  marcellina*: presne tak, plne souhlasim. navic tady bylo uz plno clanku o tom, ze proste zenske muzou ztratit chut na sex po narozeni ditete
  navic, pises, ze manzel je podle jeho slov, tak hodny, ze chce to nejlepsi jen pro tebe a nemysli jen na sebe, tak at na sebe doopravdy nemysli a zkusi pochopit tebe, ze proste nemas naladu

  superkarma: 0 09.08.2005, 14:03:17
 24. [17] hblaziko [*]

  Já teda taky nepředstírám, byla bych sama proti sobě, ale když mi to fakt nejde(jakože např.teď na dovče, kdy s námi v pokoji spal frňousek a jeho přítomnost, byťže spící, mě rušila), máme jednu polohu, kdy se mi to ani v klidu nepodaří, tak ať si taky tak občas užije.

  superkarma: 0 09.08.2005, 14:01:50
 25. avatar
  [14] marcellina* [*]

  Anno, nemozna nejses. Sedni si s manzelem a u mu vysvetli, ze mas nejen s detmi, ale i v domacnosti hodne prace a ze jsi proste na unavena.... . Taky bych mu rovnou vysvetlila, ze zeny proste nemusi mit vzdycky orgasmus a ze rozhodne i pri milovani bez orgasmu (pokud teda o tom,ze ho tentokrat neproziji rozhoduji samy a ne jejich partner ) nejsou o nic ochuzeny

  superkarma: 0 09.08.2005, 13:58:10
 26. avatar
  [11] breberka [*]

  Když je tak naštvaný, že jsi předstírala, tak proč tě proboha nutí do něčeho, na co prostě nemáš chuť?Já mám doma taky mimčo a taky od té doby nejsek pravidelně připravená "podržet"...no a co????Když má takový apetit, tak ať si ho vy... ....Taky se někddy s manželem miluji, i když vím, že z toho stejně nic mít nebudu a nikdy mi nic nevyčetl.Tvůj chlap je spíše sobec.Držím

  superkarma: 0 09.08.2005, 13:54:42
 27. [9] ValerieM [*]

  Já teda někdy taky předstírám (ale málokdy), když jsem hodně unavená, tak mi prostě orgasmus nejde. Ale není to vždy. Milování mi stačí, nemusí to být až úplně do konce. Ale ještě to nepoznal, a doufám, že nepozná.

  superkarma: 0 09.08.2005, 13:53:25
 28. [8] Lindaa [*]

  Ahoj Anno a hlavu vzhuru.
  Holkám je dneska uz 12 (a hyperaktivní od narození) a 9, ale moc dobre si pamatuji, jak jsem usínala ve stoje ve dverích loznice a pak jenom padala do postele a ocekával, ze ted se budu venovat jemu. Kolikrát se mi stalo, ze jsem "jenom" zavzdychala jenom abych uz konecne mohla spát. Nakonec jsme to vyresili: o víkendu a nebo kdyz byl náhodou doma tak se o holky staral on a já mela trosku volneji, jenze vecer padal na ùsta on a já mela chute. Proste optimální recept asi neexistuje. Snazíme se si to trosku vynahradit ted, ale s holkama (hlavne tou starsí) zacíná mlátit puberta a tak kdyz konecne dorazí domu a je klid a cas na sex tak je skoro pulnoc a ráno oba dva vstáváme v 6 - tak si predstav jak to u nás vypadá - zase jenom ty víkendy. Hlavu vzhuru - nejak bylo a nejak zase bude.
  A moje rada - strc vase drobecky na 24 hodin manzílkovi do náruce, ty zatím odpocívej a pak se k nemu tul. A pokud obcas chce uspokojit sám sebe, tak proc ne, hlavne at potom nepouzije Tvoji hedvábnou halenku (kterou jsi zapomnela uklidit) - je to NEVYPRATELNÉ.

  superkarma: 0 09.08.2005, 13:52:44
 29. avatar
  [6] Meander [*]

  re.ze: To je smutný

  superkarma: 0 09.08.2005, 13:47:12
 30. avatar
  [4] malenina [*]

  Tohle jsem naštěstí zatím nemusela dělat.

  superkarma: 0 09.08.2005, 13:45:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme