Čtenářka Jindriska8 shání ledničku o nestandardních rozměrech 140x55x54 cm. Výběr je prý malý a má na ni různé požadavky. Poraďte, která lednička těchto rozměrů je dobrá!

S další prosbou o radu se na vás obrací, milé čtenářky, čtenářka Jindriska8. Trápí ji lednička, respektive to, že ledničku nemá...


Dobrý den všem dnešním rádcům,
dnešní téma je zajímavé a je dobré si nechat poradit a vyslechnout názory od jiných žen. Před týdnem se nám v domácnosti porouchala kombinovaná lednička, manžel se jí pokusil opravit, ale zjistil, že má vadný termostat, který není k sehnání a bylo nám sděleno, že oprava u chladírenké firmy, by přišla na velké peníze, tak jsme se rozhodli, že si koupíme novou, ale už značku Zanussi nechceme. Vydržela nám pouze jenom sedm let. Před touto jsme měli značku Calex,jedna byla po rodičích a ta šlapala 30 let a druhá 15 a obě fungovaly bez problémů.

lednicka

lednicka

Stále máme chladničku v lince a zeje prázdnotou. Musela jsem nejdůležitější potraviny přestěhovat do prádelny, kde máme malou chladničku, kterou jsme používali v karavanu, ale ta je nevyhovující, musím tam chodit přes celý dům. Ostatní jídlo jsem narovnala do špajzky. Pořádně se naběhám, ale pohyb je zdravý, jak by řekl syn.

lednicka

lednicka

Takže s manželem prohlížíme letáky a hledáme po netu. Musí se nám vejít do kuchyňské linky (v.h.š) 140x55x54 cm a v tomto rozměru mají výběr značně omezený. Našli jsme značku Indezit, ale na ni nejsou moc dobré reference. Chtěli bychom ji už v barevném provedení nebo nerez a v dnešní době koukáme i na spotřebu, ceny nám šplhají nahoru. Tak se vás ptám milé ženy, máte v domácnosti podobnou a nebo stejných rozměrů? Budu ráda za každou radu, lednička nám moc chybí a je to nutnost. Peníze na ni máme, ale výběr je malý.

S pozdravem,
Jindriska8

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. října 2011: Co vám doma chybí?

Toužíte po nějakém spotřebiči, kusu nábytku či třeba kuchyňském vybavení? Šetříte na něj, ale vlastně si ani nejste jistá, že o něj stojíte? Svěřte se ostatním čtenářkám magazínu a nechte si poradit od lidí, kteří tento kousek již mají!

Své přání a důvody proč po tomto kousku toužíte, napište jako příspěvek k tématu dne 17. 10. 2011. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na získání dárku (viz níže). Příspěvky posílejte nejpozději 17. 10. 2011 do 15.00 hodin. Čekám je v redakční e-mailové schránce. A jaký že dárek můžete za svůj příspěvek vyhrát? Luxusní termokonvici Tchibo.

A pokud po ničem netoužíte, přijďte alespoň ostatním čtenářkám poradit a předat jim své zkušenosti!

tchibo

konvice

Reklama