Následující příspěvek zaslala čtenářka Enka1. Shání v něm husí brky, aby si mohla umotat vlastní mašlovačku. Pokud jí můžete pomoci, napište jí ve vzkazech v našem magazínu...

Dnes vládne magazínu kuchyňské téma. Následující prosbu mi zaslala čtenářka Enka1 a já ji rád uveřejňuji. Doufám, že se mezi čtenářkami najdou i (s nadsázkou) husopasky, které Ence1 pomohou.

Máte-li husí peří, kontaktujte ji, prosím, pomocí zprávy v našem magazínu (v pravé liště vašeho profilu po přihlášení najdete odkaz Nová zpráva, jméno příjemce napište: enka1 - viz PrintScreen níže).

enka


Hezký den,
zcela nesoutěžně posílám víceméně prosbu.
Nemám ráda umělé „mašlovačky“ nebo jak se tomu kde říká, zkrátka ráda mažu pečivo peřím a poslední „peroutka“ po dědovi už bude dosluhovat. Děda je totiž pletl a často jsem se na něho jako dítě koukala - myslím, že bych je dokázala uplést. Takže máte-li kdo možnost sehnat mi správná brka, dejte mi vědět.

Jinak mám nůž po mamce - jestli ho ztratím, jsem „v kelu“. S ničím jiným nedokážu dobře oloupat brambory, pokrájet jablka.... přestože vlastním několikero škrabek včetně nejnovějších keramických, nic z toho mi prostě nejde do ruky. Nožíku je už skoro 50 let.

nuz

Enka1

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dne 5. října 2011: Kuchyně - stará je dobrá

zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. kolem 16.00 hodiny se dnes 5. 10. 2011 dozvíte, která čtenářka získala následující dárek: knihu Přirozeně štíhlí a tužidlo 3v1 lybar.

kniha tužidlo

Reklama