Domácnost

SOS - potřebuju vyhrát trubky

Tak tohle téma mě zaujalo.

Patřím totiž taky k těm, kteří občas vyhrávají. Nemusí to být hlavní cena, ale potěší i maličkost. Navíc když vyhrajete maličkost, okolí je přejícnější, než když vyhrajete první cenu. Občas mě to popadne a začnu třeba stříhat a posílat různé kódy, nebo se přihlásím do znalostní soutěže, ale zas to nepřeháním.

Navíc odmítám ty soutěže, kde vás nabádají, ať zavoláte na číslo 906……. za nejméně 60,- Kč a když naprší a nebude bláto, možná vás vylosují. To jsou mi milejší soutěže, kam se člověk dostane přes testy a investuje jen cestovné a ne 10.000,- Kč za telefon s pofidérní šancí na vylosování.

Už se mi povedlo dostat do pěti televizních soutěží, kde jsem teda prošla se ctí, ale nebyly to hlavní výhry, aby vzbuzovaly závist okolí. Ono když se dostanete do souboje s někým, kdo je tam už podesáté a vypadá jako chodící encyklopedie a nevypadáte jako blbec, tak kromě odměny za účast vás aspoň hřeje to, že jste byl důstojným soupeřem.

Nejvíc naštve jen vlastní váhavost a nerozhodnost a malá schopnost riskovat a říct první, co vás napadne, a pak je to správně a vy byste tloukli hlavou o zeď. Takže já bych těm závistivým řekla, ať to zkoušejí. Protože jsem pilná beruška, za posledních 5 let jsem vyhrála: mixer, ledničku, televizi, mikrovlnku, 2 sady talířů (když jste 24 let vdaná a spotřebiče doma už odcházejí, potěší to ještě víc) , 2.000,- Kč, několik balíčků kosmetiky a na Ženě dokonce 3x různé drobnosti.

Ne, že bych si neříkala: “Hele, zrovna tohle by se mi hodilo, a on to vyhrál někdo jiný...“, ale vždycky to všem přeju, protože sama vím, jak to potěší.  Takže když se mi něco povede, pomyslím si jen: „Komu to vadí, ať si to uřízne.“. Zastávám totiž názor, že nejbližší pomocnou ruku najdeš vždy na konci svého ramene!

 

Mimochodem, nevíte, kde se dají vyhrát trubky na kanalizaci? Nutně je totiž potřebuju.

 

Vikina007


Milá Vikino, výrobci trubek na kanalizaci u nás neinzerují, tak to máš asi smůlu, ale jinak stejně jako ostatní máš šanci vyhrát od Merylky překvapení v podobě balíčku za smysluplný příspěvek pod dnešním jejím článkem v rubrice cestování.

A je toho víc, co mohu odměnit. Milé i nemilé, veselé i smutné, prostě jakékoliv zajímavé, a pokud možno vlastní příspěvky do mailu.

redakce@zena-in.cz

   
16.06.2005 - Dům a byt - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [16] bednaroi [*]

  ja mam taky triumfální smůlu, nikdy jsem nic nevyhrála, krom nějakých malých soutěží ještě ve škole, jednou to bylo o nejlepší příběh, který se potom otisknul ve sborníku, tak to jsem vyhrála, ale špatně mi tam napsali příjmění, takže mi to nikdo nevěřil

  superkarma: 0 16.06.2005, 20:25:02
 2. avatar
  [15] kemy [*]

  já jednou vyhrála v bravíčku walkmana a jednou videokazetu. když sem byla hodně malinká, vyhrála sem balení 4 lahváčů táta je zabavil

  superkarma: 0 16.06.2005, 16:28:05
 3. avatar
  [14] femme [*]

  já jsem jednou poslala vyluštěnou křžovku do VP a vyhrála jsem víkendový zájezd Neoplánem do Lince do super hotelu i se stravováním pro dva

  superkarma: 0 16.06.2005, 15:15:31
 4. avatar
  [3] lilithheta [*]

  Hmm, tak to já taky soutěžím "vždy a všude" (na internetu, zena-in, občas Překvapení, stírací losy v novinách, etc.), ale zatím jsem bohužel nic nikdy nevyhrála , ale nevadí - zkouším to neoblomně dál. Tobě Vikino007 moc blahopřeju k tvému hráčskému štěstí

  superkarma: 0 16.06.2005, 11:40:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme