Ahoj, tohle téma se mi fakt hodí, aspoň mi třeba někdo poradí. Na začátek pár faktů.... Je mi 27, s přítelem jsme spolu 6 let, ale bydlíme dohromady teprve rok. Jsem s ním šťastná, rozumíme si, i když jsme každý trochu jiný. On si rád čte, sedí u sportu v TVa já zase jezdím na kole, chodím na aerobic, takže občas se kvůli tomu hádáme, ale ne nijak drasticky. V posteli nám to vždycky klapalo super, je něžný, nezapomíná na předehru, nemyslí jen na sebe..., prostě jsem si milování vždycky výborně užila.

Ale poslední asi 4 měsíce je něco špatně. Vůbec na sex chuť nemám, snažím se tomu vyhnout, jak jen to jde. Občas teda příteli vyhovím, ale ten příjemný pocit se jaksi vytratil. Připadám si jako porouchaný stroj.  Nevím, jestli to může být nějakým stereotypem, nebo třeba tím, že beru dlouho jeden typ HA (to mě napadlo dneska při čtení diskuse). Napadá vás co s tím? Říkala jsem si, že zajdu i k sexuologovi, ale nějak sbírám odvahu. Tak napište, co byste mi poradili. Díky.


A co jiní chlapi? Po těch taky nepokukujete? Nepotkáte nikoho na ulici a neřeknete si třeba, že tohle by bylo třeba zajímavé? Žádné pnutí (tedy pnutí míváme my, chlapi), žádná reakce na jiné muže? Je to pořád stejné? I s tím vaším i s jinými? Pokud ano, radím sexuologa. Pokud ne, celkem bych se zamyslel nad partnerem.

A co na to vlastně říká on? Jak to bere? Všiml si toho vůbec? Podle popisu to zní, že je to celkem trumbera a mouchy snězte si mě. Nic ve zlém. A jste s ním doopravdy šťastná? Opravdu opravdu?
A co na to říkáte vy, milé ženy-in? Poradíte? A napíšete mi? Čekám na vaše příspěvky na adrese redakce@zena-in.cz!

Reklama