Problém s odpočinkem řeší čtenářka Zolinda. Poradíte jí s jejím trápením, kvůli nevyspalosti usíná i při běžné komunikaci...

Poraďte čtenářce Zolindě s jejím spánkovým trápením...


Neumím odpočívat. A nejsem schopná usnout, pokud nejsem vyčerpaná úplně 'na doraz'.
Výhodou je, že zvládnu udělat spoustu věcí - budíček denně v rozmezí 05:45 až 06:15, po práci cvičení nebo kafčo s kamarádkou, nákup v 8 večer - bohužel časy, kdy jsem v obchodě byla před koncem otevírací doby téměř sama, jsou pryč - a domů chodím mezi 20:00-22:00, podle toho, jestli dáme po cestě domů ještě návštěvu. ;-)
Doma mě čeká úklid (my tam téměř nejsme, ale naše kočky zvládnou udělat nesmírnou paseku), vařit začínám kolem 9 večer a večeříme standartně kolem 22:00. :-)
Vzhledem k tomu, že film pouštíme před 23:00 hodinou, mám z něj seriál na celý týden.
A je normální, že usínám i u běžné komunikace - přítel mi položí otázku, já začnu mluvit a usnu v polovině věty. Probere mě jeho smích, zeptám se znovu na otázku a než ji dopoví, spím znovu. :-)

Zolinda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. listopadu 2011: Kdy chodíte na kutě?

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Dnes okolo půl čtvrté odpoledne se dozvíte, která čtenářka získala za svůj příspěvek slíbený dárek, totiž dárkovou relaxační kazetu Radox Vitaminová péče s náušničkami.

kazeta

Hrajte Malou šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun. Více informací najdete zde...

Reklama