Milé ženy-in,
 
mám jeden problém a chtěla bych poprosit o radu. Je to již 18 dní, co mně vynechala menstruace. Před půl rokem jsem vynechala antikoncepci a od té doby jsem měla zpoždění maximálně týden (což je ještě v normálu). Tentokrát mám dost velké zpoždění. Dělala jsem si těhotenský test, který mě vyšel negativní. Dnes jsem volala na gynekologii a sestřička mě řekla, že můžu přijít až za 2 týdny na vyšetření (pokud to nedostanu).
 
Měla jste některá z Vás někdy takový problém? Budu ráda, když mně dáte vědět, protože jsem nervózní a čekat 14 dní na vyšetření je pro mě hrozné.
 
Renata

Milá Renata,

viem si predstaviť Váš stres. Verím testom, ich spoľahlivosť je takmer 100%. Keďže nie ste tehotná, zrejme vo Vašom tele nastali nejaké hormonálne zmeny, ktoré sposobili zmenu v cykle. Tieto zmeny sú najčastejšie sposobené: ochorením , námahou, počasím, stravovaním, psychikou  a pod. 

Buďte v kľude a počkajte na vyšetrenie u Vášho doktora. Doporučovala by som kúpele v teplej vode, pravidelné užívanie vitaminu E s vitaminom C a bylinkové čaje, konkrétne ženský čaj...

Verím, že niekoho napadnú i ďalšie veci...

Reklama