Bulvár

SOS!!! Nebezpečný PlayStation


Milá redakce,

předem vám všem přeji dobrý den a abych vás nezatěžovala zdlouhavým chválením Vašich stránek (ale jste vážně super), přejdu hned k věci. V TV a tisku se občas objeví zpráva o závadném výrobku a stahuje se z prodeje.

Já jsem při náhodném brouzdání internetem jedno varování našla, a přesto, že tento výrobek může způsobit úraz osobám, ani v tisku, ani v TV jsem takové varování neviděla. Jedná se o PlayStation a ten jistě některé Vaše čtenářky koupily ratolestem k Vánocům, tak mi to nedalo a musela jsem varovat i další.

Jedná se konkrétně o PlayStation2, některé typy mají vadný adaptér, který při přehřátí může způsobit úraz.

Přesvědčit se a zjistit více informací můžete na www.playstation2.cz (je tam varování hned na úvodní straně) nebo na jejich infolince k tomuto zřízené 222 864 199.

A že se to týká jistě hodně kusů tohoto výrobku, můžu potvrdit i já, protože my doma bohužel PlayStation s tímto vadným adaptérem máme a jak mi bylo na infolince řečeno, máme adaptér poslat výrobci do Belgie a bude nám zaslán nový.

Děkuji Vám za přečtení mého e-mailu a prosím, jestli byste mohli varování na vašich stránkách zvýraznit, myslím, že to, že se výrobce asi snaží vše vyřešit potichu, nestojí to za to, aby některý člověk nebo dítě utrpělo úraz.

Vaše denní čtenářka Barča

Milé ženy-in,
máte někdo podobné zkušenosti či zde popisovaný PlayStation doma?

A co vy a naše dnešní téma? Jaká pro vás byla tato zima? Prožila jste během ní něco zajímavého? Proč na ni nezapomenete? A z jakého důvodu už se těšíte na jaro?

Těšíme se na Vaše příspěvky na adrese:
redakce@zena-in.cz
   
24.03.2006 - Společnost - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

  1. avatar
    [19] trdlo [*]

    Tak o adapterech nic nevim. PC mam paradni, kolem obycejneho beha kolecka. 3 playstations (1 funguje), XBOX, a z nostalgie tu mame taky (a stale pouzivame) i Sega Dreamcast a Super Nintendo. A pouzivame to vsecko.

    superkarma: 0 26.03.2006, 16:16:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme