Milé ženy-in, prosím Vás o Váš názor na můj problém. Vždycky jsem měla ráda sex a nikdy nechápala vtipy o manželkách a bolavé hlavě.

Než jsem si vzala svého současného manžela. Je o dost starší než já, což by samozřejmě nevadilo, ale projevuje se to v jeho konzervatismu a neschopnosti naučit se v posteli něco nového. Navíc je lehce puritánský, takže otevřený hovor nepřichází do úvahy. A náznaky nepomáhají. To vše by se dalo asi nějak vyřešit, ale manžel je bohužel i tlustý, a ač s tím již několik let bojuje, vypadá to, že už se to nezmění. Někdy to s ním v posteli prostě vydržím a někdy je mi jeho tloušťka tak odporná, že sex odmítnu a pohádáme se. Já si sebe na jeho místě neumím představit, mě někdo říct, že se štítí mých špeků, raději umřu hlady, než bych je měla dál.

Na scházení se s nějakým milencem nemám nervy. Ale poslední dobou jsem neustále nespokojená, i když pro to nemám žádný racionální důvod, tak mě napadá jediná příčina, a to nedostatek pořádného sexu.

Prosím Váš o Vaše zkušenosti, myslíte, že se dá autoerotikou můj problém vyřešit? Konkrétně vibrátorem? Nahradí to sex s chlapem?
Moc Vás prosím, nepište mi, že vy byste s tlusťochem nebyly, já sama dobře vím, že to není ideální situace, když mě manžel nejen že nepřitahuje, ale občas se mi i hnusí a věřte, že hledám způsob, jak tuto situaci vyřešit. Ovšem nikdy nic není černobílé a momentálně se prostě rozvádět nechci.

Děkuji za Vaše rady a zkušenosti.


Uf, tak tohle je zajímavý problém...

Osobně si myslím, že na fyzické odreagování se a vybití napětí skutečně autoerotika stačí... Ale úplně „to pravé" to není. Případně je tu ještě varianta najít si ne milence, ale milenku :) - to někteří muži dokážou tolerovat...

Co Vy na to, ženy-in?

redakce@zena-in.cz

Reklama