Ahoj redakce!
Umělá prsa nemám, mám svoje, ale mám kluka, který je na prsa strašně zatížený! Ale strašně!!! Pořád přede mnou chválí nějaké herečky nebo na plakátě a v časopisech, nebo když potkáme nějakou krásnou holku, tak říká, jaké má nádherné prsa, a je mu jedno, jestli jsou pravé nebo falešné! A to je můj problém!! Moje ještě neviděl!!! Nejsem šeredná, ale nejsem dokonalá a mám pocit, že on chce jen dokonale krásné holky bez jediné chyby! Protože on hrozně kritizuje lidi a vidí chyby i na holkách, co jsou podle mě hezké. A on vyjmenuje, co všechno se mu nelíbí a dělá si z nich legraci. :o(. To se pak divím, že se mnou vůbec je. Jenže mě ještě neviděl nahatou. :o( Ještě jsem nepotkala nikoho, kdo by tak strašně hleděl na to, jak lidi vypadají, a vyžadoval, aby byli bezchybní! Sebe taky pořád hlídá, jestli vypadá dobře. Jo, vypadá. Ale mně by nevadilo vidět ho unaveného nebo rozcuchaného, vždyť jsme lidi! Asi mi řeknete, proč s ním teda jsem, ale to mi neříkejte!! Mám ho moc ráda a nikoho jiného nechci!!!!!!

Jinak je úžasný, úplně báječný! Má smysl pro humor, je ukecaný, pořád vymýšlí nějaké blbosti a akce. Akorát tímhle mě trápí. A jak pořád všem okukuje prsa a komentuje je. A chce vidět moje bez ničeho, ale to nemůžu! Kámoška se mi směje, že se nemám bát a že se teda koukne a řekne mi, ale přece se nebudu ukazovat holce! A žádný kluk mě ještě neviděl, on je můj první kluk, tak ani nevím, jak bych se líbila klukům a co by mi řekli.

Vždycky jsem si představovala, jak to bude s mým prvním klukem hezké, ne někde na diskotéce nebo nějaká rychlovka kdesi, ale opravdu hezké. A teď mám strach z toho, až mě uvidí, to by mě nikdy nenapadlo. Přitom mě moc přitahuje chci se s ním mazlit a dávat si pusy, moc! Ale jak mě chce začít svlíkat, nechci, stydím se a nechci vidět v jeho očích zklamání nebo odpor, až mě poprvé uvidí. :o(

Ahoj, Barča - a omlouvám se, že jsem to na vás tak vychrlila, ale někdy mám pocit, že se z toho zblázním! A na operaci bych nikdy nešla, člověk má být přirozený, takový, jaký je, a ne se nějak uměle vylepšovat.

Bára


Milá Báro,
jsem moc rád, že píšeš nám a ne třeba do Brava. Tady je určitě dost čtenářek, které už mají zkušenosti na to, aby ti poradily. Já se u tak citlivého tématu, jako je tohle, raději zdržím komentáře. Hlavně aby vám nebyla zima! Dnes se nám ale množí SOS, až jsem tu z toho nesvůj.:o)

Až Báře poradíte, napište mi na adresu redakce@zena-in.cz, jak to máte s topením…

Reklama