Ahoj redakce!

Už dlouho čtu Ženu-in a teď bych potřebovala poradit.

Je mi čtrnáct let a patnáct mi bude za čtyři měsíce.

Před čtyřmi dny jsem potkala na koncertě skvělého kluka. Moc se mi líbil a tancovali jsme spolu. Vypadalo to, že já sem se mu taky líbila. Dokonce jsme si dali pusu a domluvili se, že se potkáme druhý den.

Celou neděli jsme byli spolu a povídali si a bylo to moc hezký. Úplně děsně jsem se do něj zamilovala, a tak jsem mu nepřiznala, že mi ještě nebylo patnáct, protože jsem se bála, že mě pak nebude chtít. Jenže včera mě pozval na večeři. Bylo to moc pěkný, při svíčkách, a pak mi zase dal pusu a hladili jsme se. Pak jsme šli k němu domů - bydlí s kamarádem, a ten odjel na víkend, tak jsme tam byli sami. Mazlili jsme se, ale já jsem se bála, aby pak neměl nějaký problémy, jemu je totiž už osmnáct, a tak jsem mu řekla, že to zrovna mám a že se s ním nemůžu milovat. Řekl, že to nevadí a že počká.

Jenže já teď nevím, co mám dělat. Mám se s ním vyspat? Mně by to nevadilo, vážně se mi moc líbí a jako prvního kluka bych ho určitě chtěla. A patnáct mi už brzo bude, tak co. Jenže kdyby se na to nějak přišlo... Mám mu říct, že jsem mu lhala? Nevím, jestli na mě bude čekat celé čtyři měsíce. Přece jenom, chlapi to potřebujou... A pak, co když se naštve, že jsem mu lhala?

Nevím, co mám dělat, a jsem z toho už celá zoufalá - poraďte mi!

V.


No, milé ženy-in, a teď babo raď... Copak naší čtenářce poradíte?

Ale pozor na nabádání k trestnému činu :).

Reklama