Milá Ženo-IN :), potřebovala bych od čtenářek poradit, moc mě zajímají jejich životní zkušenosti i názory.

Chtěla jsem se s Vámi podělit o příběh, kde jde o lásku. Nejedná se o nic vážného, ale já nejsem schopna posoudit, jak mám v této situaci postupovat, a tak bych si ráda nechala poradit od Vás zkušenějších, moudřejších a těch, co něco podobného prožily.

Mám opravdu krásný rovnocenný vztah, který trvá 5 let a 4 roky společně bydlíme. Já si myslím, že je to plně fungující vztah, což mi vyvrátíte tím, že pokud by tomu tak bylo, nestalo by se to, o čem chci psát.

Zamilovala jsem se do jeho nejlepšího kamaráda, který má ženu a dceru školního věku. Ačkoli máme oba výčitky, spíme spolu a téměř denně se scházíme. Trvá to asi 2 měsíce a mně je s ním strašně dobře. Abych to upřesnila, není v ničem lepší než můj stálý partner, a přesto si nemůžu pomoci.

A teď potřebuju poradit, holky. Mám to utnout co nejdřív to jde a zapomenout? Mám si pár měsíců užívat a doufat, že to jiskření pomine a bude vše jak dřív? Mám takto sprostě podrážet přítele a bezmyšlenkovitě si užívat přítomnosti bez ohledu na ostatní?

Hezký den a poraďte :)
Lucie


No, já bych to uťala, ale já jsem v tomhle trochu puritán ;).

Co si myslíte Vy, ženy-in?

redakce@zena-in.cz

Reklama