Milé ženy-in,

jsem pilnou a věrnou čtenářkou tohoto magazínu, ale dnes poprvé jsem se odhodlala svěřit se Vám se svým problémem.

Mám kamarádku, se kterou si dobře rozumím. Jsme přítelkyně teprve půl roku, spojil nás vlastně stejný osud - můj i její přítel odjeli společně před rokem za prací do Irska a od té doby se vracejí domů tak jednou za čtvrt nebo půl roku.

Hančin přítel má přiletět příští týden. Problém je v tom, že jsem se dozvěděla, že jí není zrovna věrný, resp. po cestě domů má domluvené ještě jedno rande a pak teprve přijede za Hankou. Ona pochopitelně nemá nejmenší tušení a hrozně se na něj těší.

A teď jsem v rozpacích, jak bych se měla zachovat. Mrzí mě to a ráda bych jí nějak pomohla, ale něco ve mně mi říká, že se nemám do jejich vztahu plést, že to mám nechat být a počkat, až to jejího přítele přejde nebo až na to Hanka přijde sama.

Možná je to z jeho strany jen jednorázový úlet a nic víc nebude. Vlastně jí to asi ani říct nedokážu, protože vím, jak by ji to ranilo. Stále přemýšlím, co bych chtěla slyšet od kamarádky já, kdybych byla v její situaci. A čím dál častěji si opakuji: "Co oči nevidí a uši neslyší, to srdce nebolí..."

Takže píšu raději Vám, abych si vylila srdíčko a poprosila o Vaše názory. Řekly byste Vy své přítelkyni o nevěře jejího partnera?? Jak byste se na mém místě zachovaly Vy??

Vaše smutná čtenářka.


Čtenářko Ženy-in,
být na Vašem místě, nejspíš bych jí to naznačila ve chvíli, kdybych věděla, že se jeho nevěra stále opakuje a nejedná se jen o jediný úlet. Vím, že to pro Vás musí být obtížné. Ale Vaše kamarádka tu na přítele trpělivě čeká, zatímco on...

dnešní téma: ZKLAMÁNÍ
Kdo vás dokáže nejvíce ranit?
Co je pro vás zklamání?
Pomohlo vám v něčem?
Zklamala jste někdy sama sebe?
Umíte odpouštět?
těším se na vaše příspěvky na adrese: 
redakce@zena-in.cz
na nejzajímavější příspěvek čeká dárek
DNEŠNÍ SOUTĚŽ

Reklama