kocourek

Ahoj všichni, obracím se na vás kdo máte auto a mate v plánu  tento týden nějaké ty pojíždky nebo služební cesty. Potřebovali bychom převézt kocourka, kterého před venkovní zimou a jistou smrtí zachranila čtenářka Alka1 v Boskovicich - jedná se evidentně o kotě, které bylo zvyklé na lidi, a které někdo vyhodil jako "nechtěný dárek z prázdnin". Kocourka si vezme další čtenářka Ž-in Adgam z Aše.

A v tom je problém, obě jsou nepojízdné... proto potřebujeme spřízněné duše, které by pomohly kocourka  doručit na místo určení... asi nikdo nepojede celou trasu, ale kocourka by šlo prevézt navíckrát, vždy po etapách a někde si ho předat, mělo by se to ale uskutečnit v rámci jednoho dne.

Takže trasa Boskovice - Aš od středy 16.12 stačí dovézt jen do Chebu 17.12 stačí do Plzně nebo do Berouna, odsud by byl odvoz zajištěn.

Pokud máte někdo možnost aspoň kousek kocourka  popovézt, pište, prosím, do diskuse pod  tenhle příspěvek, snad se to podaří a kocourek stráví Vánoce už v novém domově. Kocourek je odčerven, bez parazitů, zkontrolován veterinářem.

Diky, DanaD

Milá DanaD,

Věříme, že se mezi čtenářkami najde nějaké řešení. Ale nebylo by jednodušší zkusit nějakého kurýra nebo kocourka poslat v přepravce vlakem? Máte některá s podobnou službou zkušenost?

Reklama