Dobrý den,

chtěla bych využít Vaši rubriku SOS, protože jsem už vynervovaná z jedný nepříjemný sousedky.

Před rokem jsme se přistěhovali do domu, který má dva vchody. Bydlí tu většinou starší lidé. Vše bylo v pohodě a s každým jsme vycházeli. Až jednou, když mamka zaparkovala auto před domem, na ni někdo zavolal policii. Je pravda, že na tom kousku se nesmí stát, ale každý den tam stojí nějaké auto, protože tady je málo parkovacích míst. Policie přijela a my se ptali jak je možné že auto vedle nás, které stojí taky v zákazu, je vpořádku a my ne. Tak nám oznámili,  že je to na udání.

Před měsícem máma zajela k našemu baráku a přijel dotyčný soused, a i když viděl, že jenom vystupujeme, troubil a házel rukama jako šílenec. Nedovolil, aby máma vycouvala, najel za ní, zablokoval ji a pěkně pomalinku si dával auto do garáže. Mamka mu něco řekla a byla hádka. Když jsem viděla jak na ní zařval, dostala jsem nerva a pohádala se s nima opravdu hnusně.

Nezdravíme se s nima, tak jsem myslela, že bude klid.

Včera přišla sestra s kamarádkou 10 a 11 let, dala jsem jim malou na odstrkovadle před dům s tim, že se oblíknu a půjdeme na procházku. Venku nebyly ani 10 minut a baba na ně vyběhla, že dělají rachot, že to jsou haranti a jestli nepřestanou jezdit holky na koloběžkách a malá na odstrkovadle, že jim dá pár facek.

Šla jsem za ní a dozvěděla se, že sedí v obýváku a chce mít klid. Že ji to ruší, přistěhovali se sem samí debilové a že si mají hrát na písku a být potichu.

Jsem z ní na nervy a nevim jak se mám chovat ani bránit. Už dvakrát jsem se s ní chytla, ale nebaví mě to. Učili mě, že bych měla být slušná ke starším a mít nějakou úctu, ale měli byste úctu k paní, která je sprostá jak dlaždič a řekne vám, že jste kráva!

Děkuji za vaše názory.

blondy_k

Reklama