Vážení,

 

ani nevím, jak začít....Potřebuji od lidiček, co vás tu je, jak v redakci, tak čtenářek, poradit.

Odešla jsem od přítele, který svůj čas po práci trávil vlastně jen v hospodě. Dorazil domů z práce a než jsem stačila mu nandat jídlo, nebylo po něm ani vidu. Domů se vracel, až když se zavíralo a mnohdy tak opilý, že padl na zem a spal.

Došlo to tak daleko, že jsem se nervově zhroutila, proplakala jsem celou noc a ráno ještě, než odešel, mi nezapomněl hojně vynadat. Chystala jsem malé snídani, jsem na mateřské. Najednou se mi začaly klepat ruce a strašně bolela hlava a už si nic nepamatuji.

Probrala jsem se až v nemocnici potom, co mi moje mamka zavolala záchranku a postarala se o dcerušku. Ještě, že tam byla. Do nemocnice za mnou přišel za celou dobu jednou, že nemá čas. Po tom všem jsem se rozhodla, že to neprospívá ani dcerce, ani mně a od přítele jsem odešla k mamce.

Našla jsem si práci a časem i nového přítele. Ale můj bývalý si najednou vzpomněl, že beze mne život nemá cenu, že mě miluje a nemůže beze mne i dcerky žít, že už se poučil a nebude pít.

Posílá sms, volá mně i rodině, přijíždí autem a někde zpovzdáli pozoruje dům. Jsem zase uzlíček nervů a nevím, jak dál. Říkám si mám mu uvěřit a opustit tohoto přítele a jít zpět? Rodina mi říká, že se pijan nikdy nezmění. Já po nocích nespím, jsem unavená, vynervovaná a utrápená.

 

Prosím o radu, ať je jakákoliv.

 

Vaše čtenářka

 

 

Reklama