Domácnost

SOS!!! Instalatér

 

 

Ahoj redakce, dnešní téma je o slevách a šuntech. Mám problém, který není úplně k tématu, ale není úplně mimo. Moc prosím o uveřejnění a tedy o rady žen-in.

SOS - Instalatér!!!

Jsem nešťastná a tluču se do hlavy za svoji blbost, protože jsem se nechala napálit od instalatéra (doporučeného mi známou).


Mám nainstalovanou novou dřezovou baterii se sprškou (nedávno jsem se tady o ní radila). Baterie funguje dobře, ALE: hadice té sprchy smrdí jak asijské boty a stejně smrdí i voda, když ji po delší
době pustím.

Když jsem začala zjišťovat, co to je za výrobek, zjistila jsem, že to je jakýsi šmejd za 895,- Kč včetně DPH a ten instalatér mi ji naúčtoval za 2 500,- Kčs a to jsem mu zdůrazňovala, že chci kvalitní baterii!! Účtenku mám schovanou, záruční list také a nedělá mi potíže to reklamovat. Ale jak mám  jít na toho instalatéra, aby se mnou nevyběhl? Mám vůbec nějakou šanci? Můžu si případně stěžovat na živnostenském úřadě? A co s tou smradlavou hadicí, mám to reklamovat u prodejce? Nemáte někdo podobnou zkušenost? Moc prosím poraďte!!!  

Alko

 


    Váš příspěvek vydáváme okamžitě, milá Alko.

A vás, čtenářky, ženy-in, prosíme o radu, jak si má paní Alka se svým problémem poradit. Děkujeme.

 

SLEVA    SLEVA    SLEVA   SLEVA   SLEVA   SLEVA   SLEVA   SLEVA   SLEVA   SLEVA  SLEVA

 

Úterní téma jsou slevy. Nakupujete ve slevách? Berete útokem stojan s nápisem sleva? Koupila jste někdy totální šunt? Kupujete potraviny ve slevách?

PIŠTE!!!

Nejlepší z vás odměníme.

 

 redakce@zena-in.cz

   
25.10.2005 - Dům a byt - autor: Šárka Denková

Komentáře:

 1. avatar
  [10] karlik [*]

  alko:Cena dohodou je cena která se dohodne předem a ta platí a tak se to dnes dělá. jinak si po skončení práce může naůčtovat i datum a počet schodů.

  superkarma: 0 25.10.2005, 21:15:07
 2. avatar
  [9] páťa [*]

  KOukám,že nejsem sama kdo má problém s instalatérem. Před dvěma měsíci jsme koupili nový záchod a instalatér ho přidělal a bylo to. Ale ejhle přišla jsem na to,že je špatně přidělaný a propouští a začal se hýbat. Takže na WC stále smrad. Instalatét přišel ,opravil a odešel. Večer koukám záchod teče stále. Takže dorazil znovu a snad už to bude dobré. Ale byl tak slušný,že si netroufl říct,že bych měla něco zaplatit.

  superkarma: 0 25.10.2005, 11:34:50
 3. [8] pokémon [*]

  mě ta baterie nepřijde zas tak levná.Znám i za 400kč a fungují v pohodě.A za práci dal můj otec 300kč.

  superkarma: 0 25.10.2005, 10:31:08
 4. [7] zde.nka [*]

  já jsem bohužel měla taky levnou a tudíž i "smradlavou" baterii, takže smrděla i voda, která se tím pádem nedala ani pít, ale po pár dnech (než jsem se rozhoupala k reklamaci), to přešlo.

  superkarma: 0 25.10.2005, 10:28:57
 5. avatar
  [6] alko [*]

  gerda: ne, nekupovala jsem ji sama. A o značce jsem s ním nehovořila, protože tomu nerozumím. Navíc šlo prakticky o havárii, takže moc času na zjišťování cen jsem neměla. A orientačně jsem věděla, že ta cena je za slušnou baterii. A co se týče toho smradu, tak mi na ČOI řekli, že pokud to má značku CE, tak je to kontrolováno a je to bez závad. Na záručním listě ta značka není a jestli je na krabici zjistím až doma.

  superkarma: 0 25.10.2005, 10:26:31
 6. avatar
  [3] gerda [*]

  alko: no dobře, ale instalatérovi jsi přece výslovně řekla, kterou baterii chceš. nevím, jestli dobře rozumím příspěvku, ale dá se vyložit i tak, že ti namontoval levnější a naúčtoval dražší? A smrdět by podle mě neměla ani ta levná, to by přece doma nikdo nesnesl, čili opět důvod k reklamaci. Tys tu baterii přece sama nekupovala?

  superkarma: 0 25.10.2005, 10:19:35
 7. avatar
  [2] alko [*]

  gerda: v tomhle případě nejde o nekvalitní práci instalatéra, baterii namontoval dobře. Problém je s tím výrobkem. Už jsem se informovala na ČOI a bylo mi řečeno, že mám smůlu, když jsem mu tu cenu zaplatila. Dnes prý není nic předražené!!!

  superkarma: 0 25.10.2005, 10:14:30
 8. avatar
  [1] gerda [*]

  nerozumím tomu "jak mám jít na toho instalatéra, aby se mnou nevyběhl" - přesně na něho přece musíš jít. On dodal nekvalitní práci, on to špatně naúčtoval. V první řadě se tady obrať na něj, zvlášť když máš ke všemu doklady. Je to jako bys koupila špatný výrobek v obchodě, taky bys šla tam s účtenkou v ruce. Že to bude nepříjemné jednání, je věc jiná. Ale jemu v bytě určitě nesmrdí nic.

  superkarma: 0 25.10.2005, 10:02:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme